Paskutinę birželio dieną Kėdainių daugiakultūriame centre apdovanoti konkurso „Kultūros versmė“ laureatai. Šiemet penki garbingi apdovanojimai įteikti puikiai rajono žmonėms žinomoms kultūros darbuotojoms.

Laureatės, atsiimdamos atminimo dovanas, dėkojo už pastebėtus ir įvertintus jų darbus, kurie neapsiriboja tik indėliu į krašto kultūrą, bet ir Kėdainius garsina visoje Lietuvoje.

Nominacijos „Metų pasiekimas“ laureate tapo Audronė Pečiulytė, Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūrio centro vadovė, už knygą „Atrandu ir spalvinu Kėdainius“. Ji – šio leidinio bendraautorė.

Nominacijos „Metų įvykis“ apdovanojimas įteiktas Onai Mikalauskienei, Kėdainių kultūros centro direktorei, už renginių ciklą „(At)rask meną“.

„Metų kultūros darbuotojas“ – Loreta Andrulienė, Tautinio atgimimo veikėjos Jadvygos Juškytės paramos fondo vadovė.

„Metų tradicijų puoselėtoja“ pripažinta Loreta Steponavičienė, Tradicinių amatų centro Arnetų name amatininkė.

Nominacija „Už viso gyvenimo nuopelnus kultūrai“ įteikta Reginai Galvanauskienei, Paberžėje prižiūrinčiai ir saugančiai Tėvo Stanislovo atminimą.

Rajono kultūros ir nevyriausybinės organizacijos konkurso „Kultūros versmė“ penkioms nominacijoms pateikė net 32 pretendentus.

Šiemet konkursas „Kultūros versmė“ vyko aštuntą kartą. Dėl karantino apdovanojimų ceremonija buvo perkelta į birželio pabaigą. Paprastai ji rengiama balandžio 15-ąją, Pasaulinękultūros dieną.

Konkurso „Kultūros versmė“ tikslas – skatinti kultūros srityje dirbančių bei kultūriniame gyvenime dalyvaujančių žmonių iniciatyvas, įvertinti kultūros darbuotojus ir kitus kultūros puoselėtojus, savo veikla padedančius plėtoti rajono kultūrą, už reikšmingą kultūrinę meninę veiklą, kultūrines iniciatyvas, etninės kultūros puoselėjimą bei tradicijų išsaugojimą.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.