Vilainių seniūnijoje, Lančiūnavos kaime praėjusį savaitgalį išasfaltuota pagrindinė gatvė – Liepų alėja.

Kelis dešimtmečius rimtesnio remonto, išskyrus duobių lopymą, nemačiusi Liepų alėja padengta nauja 4 – 4,5 centimetrų storio ištisine asfalto danga. Tiesa, naujai išasfaltuota ne visa gatvė, o prasčiausios būklės buvusi 226 metrų jos atkarpa.

„Pagaliau sulaukėme atsinaujinimo, nes kelias buvo visai nepravažiuojamas“, – kalbėjo lančiūnaviečiai.
Darbus vykdžiusios uždarosios akcinės bendrovės „Ukmergės versmė“ darbininkai asfaltą paklojo per dvi dienas. Pasak bendrovės darbų vykdytojo Ginto Imbraso, buvo taikytasi prie orų, kurie visą vasarą apskritai stabdė gatvių ir kelių remonto darbus, taip keldami ir žmonių nepasitenkinimą. „Naudojamės proga – nustojo lyti, šviečia saulė, todėl šiandien dirbsime tol, kol pabaigsime“, – praėjusio šeštadienio popietę sakė darbų vadovas.

Bendrovės „Ukmergės versmė“ darbininkai pastebėjo, kad Kėdainių mieste ir rajone gatvių asfaltavimui ir tvarkymui skiriama daugiau dėmesio nei kituose rajonuose, kuriuose jiems tenka dirbti. „Dirbame 100 kilometrų spinduliu, tad iš patirties galiu teigti, kad kitiems reikia pasižiūrėti, kaip tvarkosi Kėdainiai. Čia skiriamas dėmesys ne tik miesto centrui, bet ir pakraščiams, miesteliams“, – sakė G. Imbrasas.

Lančiūnavos kaimo Liepų alėjos asfaltbetonio dangos atnaujinimui iš rajono savivaldybės šių metų Kelių priežiūros ir plėtros programos skirta 13 tūkstančių eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.