Spalio mėnuo yra ypatingas tiek senjorams, tiek policijos pareigūnams – abi bendruomenės švenčia savo šventes. Tačiau policijos pareigūnai visą šį spalio mėnesį pasiruošę sveikinti krašto pagyvenusius žmones ir juos pamaloninti įvairiomis staigmenomis.


Viena tokių akcijų vyko spalio pirmosiomis dienomis – tąkart pareigūnai senjorams dalino nemokamus kuponus pasivaišinti nemokama kava ir bandele. „Visi apdovanotieji buvo labai laimingi ir noriai iš mūsų priėmė dovanas“, – pasakojo Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Robertas Mackevičius ir Aušra Mickevičienė.

Ši akcija buvo suorganizuota Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos, švenčiamos spalio 1-ąją, proga.

Bendruomenės pareigūnai Robertas Mackevičius bei Aušra Mickevičienė apsilankė Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijoje, kurios nariams senjorams padovanojo kuponų nemokamai kavai bei bandelei įsigyti.

„Tai buvo policijos pareigūnų sveikinimas jiems. Pagyvenę žmonės galėjo nemokamai „Circle K“ degalinėje sau pasiimti kavos bei bandelę. Pagalvojome, kad senjorai mėgsta vaikščioti, be to, oras jau vėsus, tad, kad nesušaltų, nutarėme juos pamaloninti būtent taip. Iš viso kraštiečiams buvo išdalinta apie šimtas kuponų.

Juos dalinome ir tiesiog gatvėje, ir Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos senjorams“, – kalbėjo A. Mickevičienė. Kai kuriuos kuponus padovanojo ir Kelių policijos patruliai, automobilius vairuojančius senjorus sustabdę ir įteikę jiems po dovaną.


„Tai buvo gera staigmena jiems. Kai kurie vairuotojai, vairavę vieni, paprašė kuponą padovanoti ir jų antrajai pusei“, – šyptelėjo pareigūnė.

Visą spalio mėnesį policijos pareigūnai yra paruošę susitikimų, veiklų, paskaitų, skirtų senjorams. Susitikus bus šnekama apie saugumą namuose bei gatvėse, elgesio kelyje taisykles, senjorams bus dalinami atšvaitai.
Pasak pareigūnų, šių laikų pagyvenę žmonės yra gana sąmoningi, žino, kaip saugiai elgtis gatvėje, namuose, o ir visas naujas žinias įdėmiai priima.

„Jiems kyla daug klausimų, pavyzdžiui, besikeičiančios Kelių eismo taisyklės. Bendraudami stengiamės visas naujienas jiems priminti. Be to, pastebime, kad patys senjorai jau stengiasi būti pavyzdžiai mūsų jaunimui“, – pridūrė bendruomenės pareigūnas R. Mackevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.