Kėdainių Daugiakultūris centras bus rekonstruojamas.

Kėdainių daugiakultūriame centre atsiradus lubų įtrūkimams,  kol kas iš­tiestas specialus apsauginis tinklas. Tačiau jau artimiausiu metu tikimasi pradėti šio objekto lubų remonto darbus.

„Netrukus po įvykio, kai ant grindų nukrito stambus gabalas, susirinkę ekspertai patarė po lubomis ištempti standų tinklą. Jis sulaikytų įvairaus didumo krintančius lubų gabalus. Taigi, šiuo metu lankytis Daugiakultūriame centre yra saugu“, – pažymėjo Kėdainių krašto muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis.

Iš karto po incidento kovo mėnesį nemažai suplanuotų Daugiakultūrio centro renginių buvo perkelta į Kėdainių rotušės pastatą.

Pasak R. Žirgulio, šiuo metu jau yra paskelbtas konkursas Daugiakultūrio centro remonto darbams atlikti. Tiesa, neatmetama tikimybė, kad įvairūs biurokratiniai procesai užsitęs, tad pačiu optimistiškiausiu variantu darbai galėtų būti pradėti tik kitais metais.

Daugiakultūrio centro lubos įtrūkusios ir stipriai suskilinėjusios daugelyje vietų, apsilaupusios ir pastato vidinės sienos, kolonos. Pastato rekonstrukcija buvo atlikta prieš vos prieš 15 metų – 2002-aisiais.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.