Kūčių išvakarėse Kėdainių rajono savivaldybės administracijos kolektyvas sukrėstas liūdniausios žinios. 2020 m. gruodžio 23 dieną klastinga liga nusinešė mūsų kolegės, daugiau nei tris dešimtmečius Kėdainių rajono savivaldybėje dirbusios ir prisilietusios savo patirtimi prie kiekvieno iš mūsų darbinės karjeros starto šioje įstaigoje, Teisės ir personalo skyriaus vyr. specialistės Stanislavos Brigienės gyvybę.

Stanislava Brigienė gimė 1958 m. Ignalinos rajone, 1976 m. baigė Ignalinos rajono Rimšės vidurinę mokyklą.

1979 m. Buivydiškių tarybiniame ūkyje technikume įgijo agronomijos specialybę. Tais pačiais metais pagal paskyrimą pradėjo dirbti Gimtosios žemės kolūkyje Ukmergės rajone.

1986 m. nusprendė persikelti gyventi į Kėdainius, arčiau savo brolių.

1989 m. pradėjo eiti Kėdainių rajono tarybos Vykdomojo komiteto Organizacinio-instruktavimo skyriaus instruktorės pareigas, 1990 m. perkelta į Kėdainių rajono tarybos sekretoriato vyr. specialistės teisės klausimais pareigas.

Nuo 1994 m. Juridiniame skyriuje dirbo juriskonsultės pareigose, nuo 1996 m. ėjo Kanceliarinės tarnybos vyr. specialistės pareigas, nuo 1997 m. dirbo Juridinės tarnybos juriskonsultante-personalo inspektore, nuo 2005 m. dirbo Juridinėje ir personalo tarnyboje, vėliau Teisės ir personalo skyriuje vyr. specialiste iki paskutinių savo gyvenimo dienų. Šalia pagrindinių pareigų nuolat padėdavo savivaldybės gyventojams – politiniams kaliniams, represuotiems nuo okupacijų nukentėjusiųjų asmens, kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams.

2004 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, jai suteiktas teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Kolektyve ją vadinome  švelniai, draugiškai ir paprastai ‒ Stasele. Santūri, tyli, gana užsidariusi savyje moteris iki pat paskutinės gyvenimo akimirkos nesudejavo dėl savo sveikatos ir liko optimistiška.

Stanislava Brigienė  vienijo kolektyvą, žmogiškosios vertybės visada buvo jos darbų pagrindas. Savo aukštą profesinę kompetenciją bei išskirtines komunikavimo savybes Stanislava veiksmingai panaudojo savo darbe. Nepamirštanti priminti, kada kam sueina svarbi data, kada riekia pristatyti dokumentus ar ko dar nesame padarę, ji buvo visų mūsų patirčių lobynas. Reikiamu momentu žinojusi apie kiekvieno asmeninius gebėjimus ir kvalifikaciją. Savo darbo žinovė ir profesionalė, mokėjo visus pavedimus darbuotojams pateikti kaip mažą žaidimą su smagiu juokeliu, kad niekada nesijaustum kažko nepadaręs, sutrikęs, o juo labiau kaltas. Mes, visi kolegos, žinojome, kad bet kada galime kreiptis pagalbos, kad ir kokios reikėtų. Stanislava Brigienė visuomet jautriai reaguodavo ir padėdavo, neskaičiuodama savo asmeninio laiko ir jėgų. Žavėjomės jos kantrybe ir nuoširdžiu atsidavimu savo darbui ir šeimai. Atsisveikindami su kolege neužmiršime jos šypsenos. Geras humoro jausmas ne kartą padėjo išgyventi sunkiais momentais. Visiems ją pažinojusiems išliko daugybė puikių prisiminimų apie šiltas kasdienybės akimirkas.

Visi kartu liūdime kartu su Stanislavos dukterimis Laura ir Sandra, su visais ją mylėjusiais ir pažinojusiais.

Atsisveikinti bus galima nuo gruodžio 26 d. 11.00 val. iki 27 d. 11.00 val.  laidojimo namuose „Gedulo sala“, Radvilų g. 10, Kėdainiai

Kėdainių rajono savivaldybės administracija

Panašios naujienos

One Response

  1. gediminas

    Uzuojauta didele visiems artimiesiems,bendradarbiams,skaudu,labai

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.