Ilgąjį savaitgalį, gegužės 1–3 dienomis, policijos pareigūnai visoje šalyje vykdys specialias policines priemones, kurių metu užtikrins viešąją tvarką, aktyviai patruliuos viešose vietose, kontroliuos visų rūšių transporto priemones ir jų vairuotojus.

motociklaiSiekdami užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą šalies keliuose, didžiausią dėmesį pareigūnai skirs eismo saugumą įtakojančių Kelių eismo taisyklių pažeidimų prevencijai ir tokių pažeidimų užkardymui, sieks nustatyti neblaivius ir apsvaigusius nuo narkotinių medžiagų  vairuotojus, chuliganiškai ar pavojingai vairuojančius, neturinčius teisės vairuoti transporto priemones asmenis.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo visų vairuotojų, o ypatingai – vairuojančių motociklus, būti atsakingais ir drausmingais. Pareigūnai atkreipia dėmesį į alkoholinių gėrimų netoleravimą vairuojant transporto priemones. Pastebėję asmenis, galimai vairuojančius transporto priemones apsvaigus, nedelsiant praneškite policijai. Galbūt tai išgelbės gyvybę tiek jam, tiek apsaugos pašalinius, niekuo dėtus, žmones.

Pareigūnai kviečia visuomenę kartu kurti saugią aplinką. „Gerinkime eismo dalyvių tarpusavio santykius, skatinkime visų eismo dalyvių savitarpio supratimą, didinkime eismo kultūrą, nesitaikstykime su grubiais ir pavojų keliančiais Kelių eismo taisyklių pažeidimais. Kviečiame visus eismo dalyvius suvienyti pastangas ir siekti, kad kultūringas, saugus elgesys keliuose taptų norma“- į visuomenę kreipiasi policijos pareigūnai.

 

Lietuvos policijos departamento inf. 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.