Ieškoma Besan Aurelija

Ieškoma Besan Aurelija

Kėdainių rajono policijos pareigūnai ieško net trijų nepilnamečių merginų, dingusių be žinios. Tiesa, visos trys iš namų pabėga ir ieškomos su policijos pagalba jau ne pirmą kartą.

Nuo lapkričio 28 dienos ieškoma pabėgusi iš namų nepilnametė Ema Blinstrumovičiūtė, Mergina yra apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių akių, pusilgių juodų plaukų. Apranga nežinoma.

Nuo gruodžio 21 pareigūnai ieško pabėgusios iš Kėdainių vaikų globos namų „Saulutė“ nepilnametės Auksės Urbonavičiūtės. Mergina yra apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, dažytų rusvų – žalsvų plaukų. Vilkėjo juodai – balta marga palaidine, pilkos spalvos puspalčiu, dėvėjo juodas kelnes – timpas, pilką kepurę su snapeliu, avėjo tamsios spalvos sportiniais bateliais.

Nuo gruodžio 30 dienos ieškoma pabėgusi iš Kėdainių vaikų globos namų „Saulutė“ nepilnametė Aurelija Besan. Mergina yra apie 170 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, šviesiai rusvų tiesių iki pečių plaukų, mėlynų akių. Vilkėjo juodos spalvos striukę, pusilgę su kapišonu ir rusvu kailiuku, dėvėjo tamsiai mėlynos spalvos džinsines kelnes, avėjo juodos spalvos batais.

Visus, žinančius apie šių merginų buvimo vietas, turinčių duomenų apie jas, prašome pranešti telefonu 112 arba (8 347) 54 213.

Urbonavičiūtė Auksė

Urbonavičiūtė Auksė

Blinstrumovičiūtė Ema

Blinstrumovičiūtė Ema

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.