Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Sauliaus Bačiausko, gimusio 2008 m., paiešką, kuris vakar, rugpjūčio 14 d., apie 09.30 val. išėjo iš namų Kėdainiuose, Šėtos g., ir nebegrįžo.

Gavus pranešimą, nedelsiant buvo ieškota aplinkinėse vietovėse, parkuose, vietose, kur nepilnametis galėtų būti. Pasitelktas ir kinologas su šunimi.

Požymiai: apie 150 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, tamsių rudų plaukų. Išeidamas vilkėjo juodos spalvos trumparankovius marškinėlius, juodos spalvos šortus, avėjo baltos spalvos sportinius batelius su raudonos spalvos juostelėmis.

Asmenis, mačiusius ar žinančius Sauliaus Bačiausko buvimo vietą bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus telefonu (8 37) 303 450 arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Papildyta 13 val.:

11.53 val. sulaukus vieno iš skambučių apie pastebėtą ieškomąjį, ir pareigūnams nuvykus nurodytu adresu, Kėdainiuose, Respublikos g., rastas ieškotas vaikas.

Pastarasis pristatytas į policijos įstaigą Kėdainiuose, informuoti artimieji ir VTAS specialistai.

Sulaukėme nemažai gyventojų skambučių, dėkojame visiems.

Kauno AVPK inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.