Puikų orą šauniai išnaudojo tie kraštiečiai, kurie laisvalaikiu mėgsta minti dviračiais. Įgyvendindami savivaldybės finansuotą projektą „Susitikime vasarą Kėdainiuose“ šeštadienį Kultūros centro darbuotojai surengė žygį dviračiais maršrutu Ramybės skveras–Vaidatonių piliakalnis–Kalnaberžė–Sirutiškis–Kėdainiai.

Skaiva ir Ieva džiaugėsi, jog nepatingėjo susiruošti į dviratininkų žygį.

Skaiva ir Ieva džiaugėsi, jog nepatingėjo susiruošti į dviratininkų žygį.

„Labai smagu, kad šis mūsų renginys puikiai pavyko. Į žygį leidosi arti šimto kraštiečių. Juos visus vienija noras judėti, bendrauti, pažinti savąjį kraštą. Iš viso projektas kėdainiečiams dovanojo dešimt renginių. Turėjome ir šokių, ir dainų, ir poezijos vakarų. Dėmesio sulaukė ir kino teatras po atviru dangumi. Smagu, jog kėdainiečiams rūpi ne tik pasyvios pramogos. Žygis dviračiais puikiausias to įrodymas. Kai pernai važiavome į žygį, pastebėjome, jog dviratininkams rūpi ne tik numinti kilometrus, bet ir pažinti savo kraštą. Tai šįmet išvykos programą praturtinome trumpomis pažintimis su

Danguolė į žygį atvyko su sūnumi Žygimantu. Pasak moters, tokių renginių reikia kuo daugiau.

Danguolė į žygį atvyko su sūnumi Žygimantu. Pasak moters, tokių renginių reikia kuo daugiau.

lankomomis vietomis. Kalnaberžiškiai žygeivius sutiko ne tik su koše, bet ir trumpa kaimo istorijos pamoka, smalsu buvo aplankyti ir Sirutiškio dvarą bei prisiminti jo didybę. Džiugu, jog turime entuziastų, kuriems reikia mūsų darbų“, – kartu su žygeiviais sėsdama ant dviračio sakė projekto „Susitikime vasarą Kėdainiuose“ vadovė Daiva Urbonienė.
Į žygį susiruošusi Danguolė su sūnumi Žygimantu sakė, jog pasiilgo gero oro, tad net nedvejojo, ar prisijungti prie žygeivių. „Mes labai mėgstame važinėti dviračiais. Tik gaila, kad šiųmetė vasara gana lietinga ir ne visada, kada norime, galime išvažiuoti dviračiais. Tokių žygių labai reikia. Vienam važiuoti gera, bet kartu su bendraminčiais minti pedalus daug smagiau“, – šypsojosi Danguolė.

Šįkart bendra išvyka susigundė arti šimto dviratininkų.

Šįkart bendra išvyka susigundė arti šimto dviratininkų.

Patyręs dviratininkas Leonidas Šliavas, į žygį susiruošęs su sūnumi Antanu, sakė, jog ši išvyka jiems labiau pramoginė: „Aš važinėju dviračiu kiekvieną dieną. Vis dažniau su manimi važiuoja ir sūnus. Kartą esame įveikę net visą maratono distanciją – 42 kilometrus. Smagu, kad gatvėse matosi daugiau dviratininkų, kad žmonės juda, sportuoja. Pats draugauju su dviračiu daugiau kaip 40 metų. Tad ir kitiems linkiu automobilius dažniau keisti į dviračius.“
Projektas „Susitikime vasarą Kėdainiuose“ finišuos rugpjūčio 30 dieną 21 val. rotušės kiemelyje – „Kino teatras po atviru dangumi“ pakvies pasižiūrėti lietuvišką filmą.

[tribulant_slideshow gallery_id=“206″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.