Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba nuo šiol savo reikmėms naudosis nauju Skoda „Yeti“ markės visureigiu. Automobilis bus lengvai atpažįstamas, mat turi skiriamuosius priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ženklus. Šis visureigis pakeitė iki tol turėtą Mitsubishi markės automobilį.

Pasak Andriaus Eidimto, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko, naujasis automobilis bus naudojamas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboms funkcijoms atlikti.
„Jis yra naudojamas ne tik priešgaisrinės priežiūros pareigūnams vykti į neatidėliotinus įvykius, bet ir vykdyti prevencines akcijas. Šiais metais jų turime pakankamai daug, kurių viena pagrindinių yra „Gyvenkime saugiai“. Jos metu priešgaisrinės tarnybos pareigūnai skatina žmones ne tik rūpintis savo priešgaisrine savisauga, bet ir atkreipti dėmesį į savo saugumą, pavyzdžiui, tinkamai prižiūrėti savo šildymo įrenginius“, – pabrėžė A. Eidimtas.

Naujasis automobilis yra ekonomiškas, erdvus ir patogus susidėti įrangai. Be to, šis automobilis yra gana didelio pravažumo, todėl tikimasi, kad puikiai tarnaus pagal priskirtas funkcijas.
Senasis, Mitsubishi markės automobilis, kuriuo iki tol naudojosi Kėdainių pareigūnai, buvo perduotas Priešgaisrinei gelbėjimo valdybai.

„Šiuo metu tarnyba automobilių turi pakankamai: tiek gaisrinių, tiek specialiųjų“, – sakė Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.