Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovė Danguolė Avižiuvienė pranešė, kad Kėdainiuose, kaip ir vakar, taip ir šiandien buvo karantinuoti keturi žmonės, kurie neseniai sugrįžę iš užsienio šalių. Visi jie laikinai gyvena Specialiosios mokyklos patalpose.


„Šiandien karantine esančių žmonių skaičius nepasikeitė, Specialiojoje mokykloje laikinai gyvena keturi žmonės. Tačiau šį vakarą laukiame grįžtančių iš pagrindinių oro uostų, kur leidžiasi aštuoni lėktuvai“, – „Kėdainių mugei“ teigė D. Avižiuvienė.

Visuomenės sveikatos biuro vadovės teigimu, šiandien dėl saviizoliacijos galimybių buvo sulaukta labai daug klausimų ne tik iš Kėdainių rajono, bet ir iš kitų savivaldybių gyventojų.

Paklausta, kiek šiuo metu Specialiojoje mokykloje vienu metu galėtų gyventi asmenų, D. Avižiuvienė pabrėžė, kad yra įrengta aštuoniolika kambarių po keturias vietas.

„Ten sudarytos visos sąlygos. Įrengtas nuotolinis durų atrakinimas, yra ir virtuvėlės, ir tualetai. Dar praėjusią savaitę pradėjome derinti galimą vietų plėtrą su rajono viešbučiais ir kitomis įstaigomis.

Jei reikės, galėsime pritaikyti ir daugiau patalpų. Esame numatę įrengti dar papildomas 57 vietas atvykstančiųjų apgyvendinimui“, – teigė D. Avižiuvienė.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

 1. Vyginta

  kokias čia senienas rašot, senai jau rinkos aikštė pranešė, atsibudo blemba mugė

  Atsakyti
  • Muginis

   Brangioji/-usis, jeigu dešra tau neskani, tu jos neperki ir nevalgai. Bet nerašai gamintojui, kokią nesąmonę jis gamina?.. 🙂 Tai ir Mugė jei tau netinka, neskaityk. Ir nervintis neteks, ir imunitetas nenukentės. 🙂

   Atsakyti
 2. Kėdainietis to>Vyginta

  Tik nereikia nervintis ir kitus kritikuoti vartojant keiksmažodžius Tarp kitko, nusakant laiką, vartojamas žodis „seniai“, o laikraščių pavadinimai rašomi didžiąja raide.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.