Bendrovės „Kėdbusas“ kolektyvas Jonines pasitiko itin geros nuotaikos. „Po ilgų metų mūsų bendrovė įsigijo ne naudotą, bet naują autobusą ir jau per Jonines jis išriedės į miestą vežti kraštiečių“, – geromis naujienomis dalijosi bendrovės „Kėdbusas“ laikinasis vadovas Evaldas Cicėnas. 

Vairuotojas Michailas Pušnovas džiaugiasi, kad nuo šiol važinės nauju, patogiu ir ekonomišku autobusu.

Vairuotojas Michailas Pušnovas džiaugiasi, kad nuo šiol važinės nauju, patogiu ir ekonomišku autobusu.

Praėjusią savaitę į Kėdainius vežėjai parsivežė naujutėlaitį „VW Crafter“. Šis 45 tūkstančius eurų, be PVM mokesčio, kainavęs devyniolikos vietų autobusas ne tik naujas, bet ir turi patogų keleivių įlaipinimą, yra ekologiškas ir ekonomiškas. „Autobusas tikrai atrodo puikiai. Jis šimtui kilometrų sunaudoja apie devynis litrus kuro. Autobuse veikia kondicionavimo sistemos vairuotojui ir keleiviamas. Manau, kad kėdainiečiai netruks įvertinti šio autobuso privalumus. Jau nutarėme, kad naujasis autobusas važiuos septintuoju maršrutu „Stotis–ligoninė“, – sakė prie naujojo autobuso vairo sėdęs patyręs vairuotojas Michailas Pušnovas.
Šis naujasis pirkinys kol kas tik pirmasis iš keturių, dar iki rudens pasieksiančių Kėdainių vežėjus.
niko„Kai sužinojome rajono vadovų sprendimą, jog mūsų bendrovė lieka teikti vežimo paslaugas, suskubome ieškoti naujų autobusų, kad galėtume kraštiečius kuo patogiau vežioti. Buvome nužiūrėjeęnedidukus „VW Crafter“, tad pirmąjį jau ir nupirkome. Esame užsakę dar tris tokius autobusus. Tačiau mums reikia ir kiek didesnių, bent trisdešimties vietų autobusų. Jie svarbūs vežant gausesnius keleivių rytinius ir popietinius srautus“, – sakė E. Cicėnas.

E. Cicėno teigimu, naujasis „VW Crafter“ – vienas iš keturių nedidelių autobusų, vežiosiančių kėdainiečius.

E. Cicėno teigimu, naujasis „VW Crafter“ – vienas iš keturių nedidelių autobusų, vežiosiančių kėdainiečius.

Pasak laikinojo bendrovės „Kėdbusas“ vadovo, kasdien į įvairius miesto ir priemiesčio maršrutus išvažiuoja iki 28 autobusų. „Tačiau greta išvažiuojančių autobusų dar turime turėti ir paruošto rezervo. Juk ne paslaptis, kad mūsų turimas transportas senas ir labai gendantis. Jei kuris į trasą išvažiavęs autobusas pradeda gesti ar sugenda, jį suskumbame pakeisti važiuojančiu. Tad nuolat gyvename budėjimo rėžimu. Labai džiaugiamės, kad bent pamažu galime atnaujinti autobusų parką. Kitąmet turėtume turėti galimybę dalyvauti konkurse ir įsigyti ekologiškų autobusų su Europos Sąjungos parama. Tačiau iki tol turime atlikti nemažai namų darbų. Kadangi esame suinteresuoti kuo sparčiau gerinti vežimo kokybę ir atnaujinti autobusų parką, tai darome viską, kad tie norai taptų tikrove“, – sakė E. Cicėnas.

One Response

  1. Alma

    O, ad šiame, naujame autobuse prie vairo sėdo vairuotojas Michailas Pušnovas- pats šauniausias, mandagiausias, paslaugiausias ir dėmesingiausias Kėdainių miesto autobusų vairuotojas, tai tris kartus VALIO! Linkim jam geriausios sėkmės darbe.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.