Atsakingai ir kantriai kaupę lėšas laiptinių remontui, Josvainių g. 43A daugiabučio gyventojai galiausiai gali atsikvėpti. Pradžioje Raseiniuose registruotos bendrovės „Faktus“ atliekamų darbų kokybe buvę itin nepatenkinti kraštiečiai dabar džiaugiasi darbus atliekančia bendrove „Kėdainių butai“.

Turėjo daug priekaištų

Keletą mėnesių pirštais badę darbų broką, nuolat prašę daugiabutį administruojančios bendrovės „Kėdainių butai“ pareikalauti iš rangovų dirbti kokybiškai, žmonės galiausiai neapsikentė. Kantrybės taurę perpildė informacija, kad namo gyventojų sukaupti 5 400 eurų baigiasi ir už laiptinių remontą reikėsią mokėti papildomai. Tuo tarpu gyventojus, pasak vieno iš jų atstovo, Egidijaus Masiulio, piktino tai, kad tris darbininkus teturintis rangovas (Raseiniuose registruota uždaroji akcinė bendrovė „Faktus“) net neturėjo žmogaus, kuris galėtų glaistyti sienas. Gyventojai turėjo priekaištų dėl prastos darbo kokybės, dažų, nedėto grunto, neaiškios darbų sąmatos, nepateiktų dokumentų.

Netekę kantrybės, kreipėsi į merą

Gyventojai tikėjosi, kad laiko nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio pakaks tam, kad būtų suremontuotos trys penkiaaukščio namo laiptinės. Už lango – jau gruodis, o darbai dar nebaigti, tiesa, likusi tik vienintelė laiptinė.

Pasak namo gyventojų, laiptinės šiuo metu remontuojamos sparčiai ir kokybiškai, mat sienų, lubų ir laiptų turėklų dažymo darbus perėmė pati bendrovė „Kėdainių butai“, atsiuntusi savo darbuotojus.

Laiptinėje besidarbuojanti UAB „Kėdainių butai“ dažytoja Angelė teigė, kad čia gyvenantys žmonės labai draugiški, patenkinti jos darbu, o vyresnio amžiaus močiutės pasiūlo net išgerti kavos.

„Reikalai susitvarkė tik tada, kai mes patys, namo gyventojai, nuėjome pas rajono merą Saulių Grinkevičių. Jis pasielgė labai protingai, į vieną vietą sukviesdamas visus – ir rangovą, ir bendrovės „Kėdainių butai“ atstovus, ir gyventojus. Pasidomėjo, išklausė ir pabrėžė – kas bebūtų, remontai turi baigti be jokio papildomo pinigų rinkimo. Taigi, po mero įsikišimo viskas pradėjo taisytis į gerąją pusę. Puikiai dirba vadybininkas, taip pat dažytoja, kuriai priekaištų neturime, ji dirba idealiai“, – tvirtino namo gyventojas E. Masiulis.

Žada baigti per porą savaičių

Namo gyventojus „Kėdainių butai“ patikino, kad darbai bus atlikti už tokią sumą, kokia buvo sukaupta – 5 400 eurų.
„Įvyko susirinkimas, gyventojams pristatėme sąmatą, kuri juos tenkino“, – teigė UAB „Kėdainių butai“ direktorius Alvydas Kleiva. Jis taip pat patvirtino, kad rangovai buvo pakeisti todėl, kad gyventojų netenkino jų darbas.

„Liko pabaigti remontą pirmoje laiptinėje, kitos dvi – suremontuotos. Į darbus įeina lubų ir sienų paruošimas dažymui ir dažymas, taip pat turėklų dažymas. Gyventojai patys, nuvažiavę su mūsų darbuotojais, išsirinko dažus. Darbai bus baigti per savaitę – dvi“, – žadėjo A. Kleiva.

Panašios naujienos

One Response

  1. alikas

    Argi tai remontas? Baisu baisu, akli jus gyventojai ? paziurekit sodu 12 kaip padare. tik is jusu dar daugiau nulups pinigu

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.