Šią savaitę sunkioji technika atriedėjo prie Rasos gatvėje stovinčio buvusios parduotuvės apleisto pastato. Pradėti jo griovimo darbai.

Ilgus metus apleistas stovėjęs buvusios „Rasos“ parduotuvės pastatas šią savaitę pradėtas griauti.

Ilgus metus apleistas stovėjęs buvusios „Rasos“ parduotuvės pastatas šią savaitę pradėtas griauti.

Pasak leidimą statinio nugriovimui išdavusio savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Sauliaus Zako, šis pastatas priklauso UAB „Baltisches Haus“, kurią įsteigė broliai George, Oliver ir Nicolas Ortiz, veiklą pradėję 1995 metais. Bendrovė, įkurta prekybos tinklo IKI plėtrai, šiandien yra savarankiška nekilnojamojo turto projektų vystytoja ir valdytoja.

„Įsigydama šį sklypą bendrovė turėjo savų planų verslo plėtrai, tačiau vėliau sumanymai pasikeitė. Be šio pastato Kėdainiuose „Baltisches Haus“ valdo dar ne vieną sklypą ir statinį, tarp kurių „Giraitės turgavietė“, baigiamas statyti „Lidl“ prekybos centro pastatas, sklypas Liaudies gatvėje“, – sakė S. Zakas.

Specialisto teigimu, kol kas statinio savininkai tik išsiėmė leidimą nugriauti pastatą ir planų ateičiai neišduoda: „Gal ir turi sumanę, ką tame sklype norės daryti, tačiau šiai dienai planais nesidalija. Manau, kad miestiečiams svarbiausia, jog mieste neliks apleisto pastato, o bus tvarkinga erdvė.“

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Kedainietis

    Pagaliau! Gal dabar ir „Vikonda“ sukrus – nugriaus ta fabrika-vaiduokli prie autobusu stotie?

    Atsakyti
  2. keksiukas

    Idiotu gauja toki pastata nugriaut vietoj to kad butu kazka padare sporto kluba pvz.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.