Šeštadienio rytą Knypavos Rinkos aikštėje buvo juntamas didelis šurmulys, karių palapinių, ginklų, policijos pareigūnų naudojamų transporto priemonių.

Kėdainiečiai ir miesto svečiai galėjo išvysti, su kokiomis priemonėmis dirba Lietuvos policija. Pristatymo metu policijos pareigūnai pasakojo apie kriminalisto darbą bei naudojamas priemones, kurias jis pasitelkia savo darbo metu. Taip pat vaikai ir suaugusieji išbandė savo teorines žinias apie eismo saugumą keliuose. Pareigūnai džiaugėsi, kad jaunoji karta apie saugumą keliuose žino išties nemažai. Buvo galima pasižiūrėti ir į policijos pareigūnų naudojamas transporto priemones – automobilį bei motociklus. Su vaikais bendravo ir policijos šuo Amsis.

Čia pat buvo galima išvysti ir Lietuvos kariuomenėje naudojamą ginkluotę – įvairius kovinius ginklus, kuriuos naudoja mūsų kariai. Kariškiai ne tik rodė ginklus, bet ir ir iš kai kurių buvo galima netgi pašaudyti. Pramoga sulaukė didelio miestiečių dėmesio. Kariai leido pasimatuoti ir savo amuniciją, nuo kurios didelio svorio buvo gana sudėtinga išstovėti.

Kartu su Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariais, šventėje dalyvavo ir iš Ruklos atvykę artilerijos bataliono kariai, kurie taip pat rodė savo ginkluotę, automobilius. Kariai savanoriai pasakojo ir apie savo tarnybą, skatino kėainiečius jaunuolius pabandyti savo jėgas Lietuvos kariuomenėje.

Su ginkluote, amunicija bei policijos veikla susipažino ir Kėdainių rajono savivaldybės vadovai: meras Saulius Grinkevičius, pavaduotoja Olga Urbonienė, administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis. 

[tribulant_slideshow gallery_id=”409″]

Panašios naujienos