Taip trumpai mūsų rajono jaunuosius sporto talentus apibūdino Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. Tradiciškai, daugiau nei pusšimčiui mūsų krašto sportininkų už pastarųjų pusės metų pasiekimus sporte buvo asmeniškai padėkota bei įteiktos atminimo dovanos.

O ir sportininkų amžius buvo įvairus – nuo dešimtmečio vaiko iki 65-erių metų vyro. Renginio metu iš viso buvo apdovanota beveik 80 sportininkų.

Sportas – sveikata!

Renginyje dalyvavęs meras S. Grinkevičius rankos paspaudimu pasveikino sportininkus bei linkėjo jiems ir toliau siekti sportinių aukštumų.
„Džiugu, kad kad turime stiprių sportininkų, kurie gerai pasirodo įvairiose mūsų rajone kultivuojamose sporto šakose. Manau, kad ypač svarbu ir kitas dalykas – šie aukšti sporto rezultatai yra pavyzdžiai, kurie užkrečia kitus vaikus sportuoti, judėti, būti lauke, sporto aikštelėse, arenose bei būti sveikiems“, – kalbėjo Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

Šįkart buvo pasveikinti futbolininkai, krepšininkai, lengvaatlečiai taip pat boksininkai, karatistai, dziudistai, tenisininkai, plaukikai, jaunieji raiteliai bei parkūro sportininkas.
Renginyje dalyvavęs Gediminas Misius, savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas, išreiškė viltį, kad gimtąjį miestą ir toliau garsins tiek sportuojantis jaunimas, tiek ir sporto veteranai, iki šiol sėkmingai pasirodantys įvairiose varžybose bei turnyruose.

„Džiaugiamės, kad šį pusmetį mes galėjome apdovanoti įvairių sporto šakų atstovus bei pirmą kartą – parkūro sportininką Titą Valionį. Jaunuolis yra vienas iš šios sporto šakos propaguotojų bei pasiekęs gražių pergalių tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse. Tikiuosi, kad mūsų jaunimas, mūsų sporto ateitis, taip pat ir sporto veteranai dar ne kartą garsins Kėdainių vardą tiek šalies, tiek tarptautinėse sporto varžybose“, – sakė G. Misius.

Augina jaunuosius talentus

Tarp apdovanotųjų – ir jauna, 33 vaikinų futbolo komanda Kėdainių „Nevėžis“ (B komanda). „Šiemet vaikinai dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos III lygoje ir po atkaklios kovos iškovojo nugalėtojų vardą. Tikimės, kad auga stipri pamaina „Nevėžiui“, – kalbėjo Saulius Skibiniauskas, klubo vadovas.

Savo auklėtinių pasiekimais džiaugėsi ir bokso treneris Bronislovas Šimokaitis. „Šie metai Kėdainių boksui buvo išties sėkmingi. Savo svorio kategorijose Mindaugas Bankauskas trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos vyrų bokso čempio­nu, Paulius Zujevas čempionu tapo antrą kartą. Žinoma, ypač gerus rezultatus demonstruoja ir merginos, taip pat jauniai, jaunučiai. Auga puiki pamaina“, – užtikrintai kalbėjo treneris B. Šimokaitis.

Panašios naujienos