Iki šiol „Kėdainių samariečių” savanoriai važiuodavo pas klientus savo automobiliais, o neretai ir kurą pirkdavo už savo pinigus. Dabar jie turi ratuotą darbo priemonę. Ir tai – Zemerdos (Vokietija) samariečių dovana kolegoms kėdainiečiams antrojo gimtadienio proga.

Šią dovaną sociacijai „Kėdainių samariečiai“  įteikė jų partneriai,  Zemerdos (Vokietijos) samariečių bendrija. Žavusis „Volkswagen Polo” nuo šiol riedės Kėdainių miesto gatvėmis ir palengvins savanorių darbą.

„Per dvejus metus mes įsitikinome, kad  Kėdainių samariečiai dirba nuoširdžiai, stengiasi padėti žmonėms,   organizacija tampa vis stipresnė ir atviresnė visuomenei, – kalbėjo Zemerdos samariečių vadovas Christanas Karlas,  – todėl stengiamės jiems padėti. O ši dovana suteiks galimybę padaryti dar daugiau gerų darbų,  dar labiau sustiprins organizaciją ir dar daugiau pagalbos galės sulaukti Kėdainių krašto žmonės.“

Zemerdos samariečiai inicijavo asociacijos steigimą. Jiems buvo labai svarbu, kad Kėdainiuose ši organizacija gyvuotų, vykdytų savo įsipareigojimus ir pažadus visuomenei.  Jau dvejus metus Vokietijos organizacija remia kėdainiškių veiklą ir žada padėti tol, kol asociacija „Kėdainių samariečiai“ tvirtai atsistos ant kojų.

„Kaip gera turėti vyresnįjį brolį, – sunkiai tvardė emocijas „Kėdainių samariečių“ pirmininkė Sonata Patkauskaitė, – jų pastovi pagalba suteikia mums galimybę dirbti. Mes žinome, kad turime tvirtą petį, į kurį galime atsiremti sunkiu metu. O ši dovana  – automobilis – tai svajonės išsipildymas.  Iki šiol savanoriai važiuodavo pas klientus savo automobiliais, o neretai ir kurą pirkdavo už savo pinigus. Dabar jie turi ratuotą darbo priemonę. Ir tai labai džiugina.“

Šaltinis ir nuotr.: Asociacija „Kėdainių samariečiai”

Panašios naujienos