Akademiškiai turi progą švęsti. Jau nuo lapkričio 20 dienos pradės kursuoti papildomas vakarinis autobuso maršrutas į Akademiją. 65A numeriu pažymėtas „Kėdbuso“ autobusas 21 val. išvyks iš Kėdainių į Akademiją, o po pusvalandžio, 21.30 grįš iš Akademijos į Kėdainius.

„Nepaprastai džiaugiamės, kad į Akademiją pradės kursuoti naujasis maršrutas. Jis yra nepaprastai reikalingas tiek akademiškiams, tiek ir dotnuviškiams“, – sakė asociacijos „Akademijos bendruomenė“ pirmininkė Ina Stuogė.

Tiesa, į Akademiją iš Kėdainių autobusų stoties „Kėdbuso“ autobusas dar vyksta ir rytais, 7 val., be to, pro Akademiją važiuoja ir čia stoja tolimojo susisiekimo autobusai. Tačiau, pasak I. Stuogės, paskutinysis autobusas Akademijoje būna apie 20 val. vakaro, o tai kartais tampa žymiai per ankstyvu laiku tiek akademiškiams, dirbantiems Kėdainių įmonėse, tiek mokiniams, besimokantiems ar pramogaujantiems Kėdainiuose, tiek ir kultūrinių renginių vykstančių mieste, lankytojams.

„Paskutinis autobusas iš Kėdainių į Akademiją išvyksta per anksti. Todėl, pavyzdžiui, prekybos centruose dirbantiesiems būdavo nepatogu ir keblu grįžti į Akademiją. Taip pat ir mokiniams, kurie nori ilgiau likti mieste. Daug nepatogumų kildavo mėgstantiems lankytis įvairiuose kultūriniuose renginiuose Kėdainiuose. Dažnam jų reikėdavo anksčiau išeiti vien todėl, kad suspėtų į paskutinį autobusą“, – problemas ir nepatogumus, su kuriomis susidurdavo akademiškiai, vardijo moteris.

Taigi, bendruomenė susivienijo – buvo surinkta 300 gyventojų parašų, kurie įteikti savivaldybės darbuotojams. Vėliau autobuso maršruto laikas buvo derinamas ir su „Kėdbuso“ direktoriumi Vygantu Vanagu.

„Džiaugiamės, kad autobusas stos ir Dotnuvos miestelyje, taigi bus žymiai patogiau ir dotnuviškiams“, – pasakojo I. Stuogė.

Tiesa, iki šiol gyventojai kovoja ir dėl dar vieno maršruto. „Dedame visas pastangas, kad Dotnuvoje sustotų ir keleiviniai traukiniai. Kol kas iš „Lietuvos geležinkelių“ esame gavę neigiamą atsakymą. Tačiau tikimės, kad greitu laiku ši problema išsispręs ir traukinys Dotnuvoje stos“, – išreiškė viltį I. Stuogė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.