Trečius metus Kėdainius puošiantys Irenos Marmienės įmonės gėlininkai vos spėja suktis darbų sūkuryje.

IMG_3753Visi miesto gėlynai šiuo metu puošiami vienmetėmis vasaros gėlėmis.

Pasak Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausiosios specialistės Agnės Čerenkovaitės-Sinickienės, šįmet miestas turėtų atrodyti panašiai išpuoštas gėlėmis kaip ir pernai. „Kadangi Irenos Marmienės įmonė yra laimėjusi konkursą trejiems metams, tai ir gėlynai bei jų užpildymas yra suplanuotas tam laikui. Tad šįmet kažkokių kardinalių naujovių tikrai neturėsime. Apie naujoves galvojame, tačiau jas galbūt įgyvendinsime kitąmet, kai bus paskelbtas naujas konkursas.

Dabar svarbu laiku užsodinti visus esamus miesto gėlynus, kurių daugumoje augo dar iš rudens pasodintos įvairaspalvės našlaitės“, – sakė A. Čerenkovaitė-Sinickienė.

IMG_3757Dalis gėlininkų jau porą dienų triūsė Nevėžio pakrantėje. Ten dailinamas gėlynas „Saulėlydis“. „Ta mūsų suformuota saulė jau buvo praradusi formą. Tad ją paformavome iš naujo, o dabar gėlininkai jau atvežė ir sodina vienmetes gėles: raudonžiedžius šalavijus ir geltonžiedžius ir oranžiniais žiedais žydinčius serenčius. Kai tą gėlyną atšviežinsime, jis atrodys puikiai ir tikrai puoš mūsų senojo Nevėžio krantinę“, – sakė vyriausioji specialistė.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.