Kėdainių dailės mokykloje atidaryta turbūt gausiausia ir įspūdingiausia paroda, kurioje – net devynios dešimtys autorių ir dar daugiau spalvingų darbų. Tikroje pasakų ir nuotykių karalystėje atsidurs kiekvienas, užsukęs į šią jaukią erdvę pirmame mokyklos aukšte!

Pasak Kėdainių dailės mokyklos direktorės Vidos Burbulienės, šios parodos darbų autoriai – visi pradinio ugdymo, tai yra, 1–4 klasių mokiniai. „Parodoje eksponuojami pirmojo pusmečio vaikų darbai: grafinės-spalvinės raiškos darbeliai ir erdvinės kompozicijos. Šiais darbeliais pakvietėme pasidžiaugti vaikų tėvelius, o taip pat norime suteikti tėveliams galimybę rūpimais klausimais pabendrauti su vaikų mokytojais“, – antradienį, atidarant parodą, kalbėjo V. Burbulienė.

Gražiausiomis vaikystės spalvomis nušvitusios parodos atidarymas subūrė tėvelius ir mokinius, kurie su džiaugsmu tėveliams ir draugams rodė savo darbus. „Lankau Dailės mokyklą pirmus metus. Man labai čia patinka, nes mokomės gražiai piešti ir temos įdomios, man patinka piešti fantastinius piešinius“, – pasakojo Dailės mokyklos pirmokas Jonas.

Jovita Buinevičienė, Dailės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, pasidžiaugė, kad tėveliai aktyviai pasinaudojo galimybe pamatyti, ką jų vaikai nuveikė per pusmetį. „Paroda, kurioje eksponuojame visų pradinio ugdymo mokinių darbus, organizuojama pirmą kartą. Mūsų siekis buvo parodyti visų besimokančių vaikų kūrybinius darbus tėveliams ir draugams. Ne tam, kad vienus su kitais palygintų, o tam, kad pasidžiaugtų rezultatais, kurių pasiekė vaikai ir jų bendraklasiai. Norime parodyti, kokie kūrybingi jūsų vaikučių mokytojai ir kokie išradingi vaikai, – šypsojosi J. Buinevičienė. – Vaikai kuria ne tik grafines, spalvines kompozicijas, bet turi ir erdvinės skulptūros pamokas.“

Panašios naujienos