Šioje, Kauno gatvės  stotelėje nėra iškabinto apskritai jokio autobusų maršrutų tvarkaraščio.

Šioje, Kauno gatvės stotelėje nėra iškabinto apskritai jokio autobusų maršrutų tvarkaraščio.

Džiugi žinia sodininkams – nuo balandžio 18-osios keičiasi autobusų tvarkaraščiai. Tačiau redakciją pasiekęs moters skambutis entuziazmu dėl padažnėjusių važiavimų anaiptol netryško.

„Skelbiama, kad keičiasi autobusų maršrutai, labai dėl to džiaugiuosi, tačiau keista, kad „Kėdbuso“ darbuotojai nepasivargino stotelėse išklijuoti naujų maršrutų. Tikrai labai nepatogu – nežinai, kada tas autobusas važiuoja iš miesto, o kada grįžta atgal. Ypač, kai per dieną būna vos keli maršrutai. Mano sodas Pašiliuose, tolokai nuo miesto, tad pražiopsojus autobusą net nežinau, ką reikėtų daryti“, – skundėsi garbaus amžiaus moteris.

Ji prisipažino nesinaudojanti kompiuteriais, tad sužinoti važiavimo laiką ji gali tik atėjusi į stotelę.

Paskambinus į keleivių vežimu keleiviniu kelių transportu Kėdainiuose ir priemiestyje užsiimančiu „Kėdbusu“, dispečerė maloniai paaiškino, kad visi tvarkaraščių pakeitimai autobusų stotelėse buvo iškabinti jau balandžio 17-ąją.

„Mūsų darbuotoja iki pat vėlumos visose stotelėse kabino naujus tvarkaraščius. Jei kurioje nors vietoje mūsų keleivė ir nerado tvarkaraščio, tai, manau, dėl to, kad jis buvo nuplėštas piktavalių“, – paaiškino „Kėdbuso“ darbuotoja.

Ji pridūrė, kad gyventojai, stotelėje neradę tvarkaraščių, turi kreiptis į įmonę ir lapas su autobusų važiavimo laikais artimiausiu metu bus pakabintas.

Maršrutų pakeitimus "Kėdbuso" darbuotoja kabino iki vėlyvos nakties.

Maršrutų pakeitimus „Kėdbuso” darbuotoja kabino iki vėlyvos nakties.

Apėjus kelias autobusų stoteles, esančias mieste, yra akivaizdu – visose jose naujieji tvarkaraščiai jau buvo iškabinti.

Tačiau Kauno gatvėje esančioje autobusų stotelėje (ant autobusų stotelės ženklo nenurodytas jos pavadinimas), pro kurią pravažiuoja ir miesto, ir priemiestiniai maršrutiniai autobusai, nebuvo iškabinta apskritai jokio tvarkaraščio.