Lietuvos hidrometeorologijos specialistai prognozuoja, kad šią savaitę visoje šalyje vyraus ganėtinai vėsūs, bet saulėti orai.


Pirmadienio dieną vakarinėje šalies dalyje bus giedra. Termometrai įdienojus rodys apie 3-5 laipsnius šilumos. Vėjas šalyje bus silpnas, nepastovios krypties.

Panaši situacija numatoma ir antradienį. Kritulių tikimybė menka, dangus išliks beveik giedras. Naktį vėjas dar labiau nurims, temperatūra sparčiai kris iki 4-9 laipsnių šalčio, žemiausios reikšmės bus užfiksuotos ties rytiniais ir pietiniais rajonais. Po šaltoko ryto, dieną saulė orą sušildys iki 3-8 laipsnių šilumos.

Saulės spinduliais pasimėgauti bus galima ir trečiadienį. Vėjas vis dar bus nepastovios krypties, naktį silpnas, o dieną šiek tiek juntamesnis. Naktį daug kur temperatūra žemės iki 3-8 laipsnių šalčio.

Ketvirtadienį ims pūsti pietryčių vėjas, kartu atneš vis didesnę šilumą. Naktis vis dar bus giedra, bet temperatūra kris jau ne taip žemai, iki 1-6 laipsnių šalčio. Dieną bus sausa ir mažai debesuota. Termometrai rodys 7-12 laipsnių šilumą. Kuo toliau link savaitgalio, tuo šilčiau, o savaitgalį jau ir naktimis vyraus teigiama temperatūra, o dienomis išliks labai šilta.