dsc03137yTokį klausimą uždavė į redakciją paskambinęs laikraščio skaitytojas Kęstas, pasipiktinęs slidžiais rajono keliais. Jo teigimu, kelias Jonava – Šeduva yra slidus ir labai pavojingas važiuoti. 

„Ką tik pravažiavau keliu nuo Kėdainių žiedo, Dotnuvos, Akademijos link. Šioje kelio atkarpoje, mano nuomone, buvo nuo pat ryto keliai nebuvo barstyti. Juk nesninga, oras gražus, tad kodėl kelininkai nesuskubo tvarkyti kelių? Ko laukti? Kelias nuo Akademijos Gudžiūnų link apskritai avarinis”, – stebėjosi vyras dar kartą užklausdamas, ar tikrai nestreikuoja kelininkai, nes jų darbo vaisių, anot pašnekovo, visai nematyti.

Mažai nuvalytais ir slidžiais keliais piktinosi ir daugiau vairuotojų – sunkiasvorius sunkvežimius vairuojantis Artūras teigė, kad Kėdainių rajone keliai, palyginti su kitų rajonų keliais, nuvalyti žymiai prasčiau, jie labai slidūs.

Pasak „Kauno regiono kelių” Kėdainių kelių tarnybos viršininko Vaido Stravinsko, minėta kelio atkarpa per šiandien buvo valyta jau kelis kartus, tačiau norimą rezultatą dėl oro sąlygų pasiekti yra sudėtinga.

„Darbus su valytuvais ir barstytuvais pradėjome 5 valandą ryto. Bet jau buvo privažinėta neplona kelio danga ant kelio. Nors ir buvo pilamas druskos mišinys, oras visą dieną tik šalo, vis susidaro naujas ledo sluoksnis. Todėl yra slidu”, – sakė jis.

Kelininkai dirba be perstojo, tačiau, pasak V. Stavinsko, norimo rezultato pasiekti dar negali.