Vamzdyną, dėl kurio gedimo betonine sienele nesrovena vanduo, Ramybės skvero fontaną įrengusi įmonė žada pati suremontuoti šį rudenį.

Atsirado viltis, kad visą vasarą neveikusi garsiojo Ramybės skvero fontano dalis, miestelėnų praminta „Raudų siena“, bus sutaisyta ir betonine sienele vėl ims sroventi vanduo.

Fontano statytojai UAB „Rofolis“ pažadėjo per šią savaitę apskaičiuoti darbų sąmatą ir fontaną suremontuoti patys. Pasak savivaldybės administracijos Statybos ir remonto skyriaus vyriausiojo specialisto Jeronimo Vilkelio, raštiško susitarimo su darbus atlikusia įmone nėra, tačiau fontano statytojai pripažįsta savo kaltę dėl trūkusio vamzdyno.

Sutvarkyti problemą vandens tiekimo sistemoje įmanoma per kelias dienas, tačiau prieš miesto šventę nenorėta darkyti skvero vaizdo kasinėjimais. Vis tik yra vilties, kad ši fontano dalis bus suremontuota šį rudenį.

Ankstesnės daugumos valdžios sprendimu į Ramybės skvero poilsio zoną buvo investuota beveik pusė milijono eurų, tačiau problemos dėl fontano vamzdyno nesibaigia nuo pat jo atidarymo 2014 metais. Jau kitą dieną fontanas sugedo ir teko kviestis meistrus, kad būtų sutvarkytos išsimovusios movos ir sustabdytas besaikis vandens tekėjimas. Vėliau pastebėtas vandens nutekėjimas, dėl kurio rezervuaruose sparčiai mažėjo vanduo, o šį pavasarį trūko miestelėnų „auksiniu fontanu“ pakrikštyto fontano vamzdžiai. Tenka priminti, kad vien pernai fontano remontui išleista 5682 eurai.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.