Bendrovės  „Lifosa“ darbuotojai rinkosi į tradiciniu tapusį renginį – įmonės spartakiados uždarymo šventę. Šiais metais ne jubiliejinė, 11-oji spartakiada sutraukė dešimtis sportą ir aktyvų gyvenimo būdą mylinčių lifosiečų, kurie daugiau nei pusę (nuo rugsėjo iki balandžio mėnesių) metų savo jėgas išbandė net dešimtyje įvairių sportinių rungčių. Kovos dėl prizinių vietų buvo labai intensyvios ir iki pat paskutiniosios rungties nebuvo aišku, kad taps pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojai.

Sporto šakos išliko tokios pačios kaip ir praėjusiais metais: virvės traukimas (pati paskutinioji spartakiados rungtis, kuri ir lėmė, kas tapo šiųmečiais nugalėtojais), krepšinis, tinklinis, kvadratas, kartingai, šaškės, biliardas, boulingas, stalo tenisas.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojų taurę pelnė Fosforo rūgšties cechas, antri liko Mechanikos cecho darbuotojai, treti – Aliuminio fluorido ir Geležinkelio transporto cechų komandos nariai. Ketvirtoji vieta teko Amofoso ir ūkio cecho komandai, penkta – Sieros rūgšties ir energetikos cecho komandai, šešta – jungtinei Administracijos komandai.

Daugiausiai dalyvių sulaukta komandinėse sporto šakose, tačiau nebuvo tokios sporto šakos, kurioje dalyvautų mažiau nei 25 nariai. Iš viso rungtyse sudalyvavo 222 žmonės.

„O tai yra beveik ketvirtadalis darbuotojų. Palyginus su ankstesniais metais, žmonių, norinčių išbandyti savo jėgas spartakiadoje, vis daugėja, taigi žmonės sveikatinasi, gerina savo gyvenimo kokybę“, – sakė bendrovės „Lifosa“  administracijos direktorius Juozas Baniota.

Šešios geriausios komandos buvo apdovanotos piniginiais čekiais, kurių bendra vertė siekė 5 tūkst. eurų.

Negana to, buvo apdovanoti ir darbuotojai įvairiose kategorijose.

Apie visa tai skaitykite antradienio „Kėdainių mugės“ laikraščio numeryje.

[tribulant_slideshow gallery_id="369"]

Bendrovės archyvo nuotr.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.