Praėjusį savaitgalį finišavo penkis mėnesius trukusios rajono krepšinio pirmenybės. Pirmojoje lygoje po atkaklios kovos triumfavo „Vilainių“ komanda, finale įveikusi „Vikaičių“ krepšininkus.

Šių metų rajono pirmenybėse triumfavo „Vilainių“ komanda.

Šių metų rajono pirmenybėse triumfavo „Vilainių“ komanda.

Trečiąją vietą pelnė „32 ratų“ krepšininkai, be medalių palikę „Linėjos“ ekipą.

Geriausiais Pirmos lygos žaidėjais pripažinti – Regimantas Miniotas („Vilainiai“), Arūnas Pranevičius („Vikaičiai“) ir Justinas Žirlys („32 ratai“).

Čempionų komandos vadovas Mantas Diliūnas gyrė turnyrą ir savo ekipą: „Šįkart subūrėme labai šaunų kolektyvą, kuriame vietos užteko ir senbuviams, ir jaunimui. Labai džiugu, kad be atsikalbinėjimų prie vilainiečių prisijungė studentai bei visi, kas myli krepšinį ir mėgsta jį žaisti. Bandysime saugoti komandą, kad ir kituose turnyruose galėtume pasimėgauti gražiu žaidimu.“

Pasak vieno iš pirmenybių organizatorių Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Misiaus, šįkart dėl nugalėtojų vardo kovėsi aštuoniolika komandų. „Po pirmojo rato ekipos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į dvi lygas. Tada užvirė tikros azartiškos krepšinio dvikovos. Aistrų bei gražaus žaidimo netrūko nei pirmojoje, nei antrojoje lygose. Iš viso per penkis mėnesius buvo sužaistos 164 rungtynės, o į aikštelę vakarais išbėgdavo per 200 krepšininkų. Ačiū komandų vadovams, kad jie vis suburia krepšinio mylėtojus, nuoširdžios padėkos verta pirmenybių teisėjų brigada. Taip pat visi sirgaliai, kurie entuziastingai palaikydavo žaidėjus ir skatindavo siekti pergalių“, – pasibaigus pirmenybėms sakė G. Misius.

Antrojoje lygoje nugalėtojų taurę iškovojo „Timoverslo“ komanda, antri liko „Šėtos“ ekipos žaidėjai, o trečiąja vieta džiaugėsi jaunieji Arno Argusto auklėtiniai iš Sporto centro.

[tribulant_slideshow gallery_id=“86″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.