Kėdainių arenoje praūžė nuotaikinga ir azartiška „Ryto“ progimnazijos bendruomenės sporto šventė „Sportas mus vienija“. Didžiulio, visą mokyklos bendruomenę įtraukusio renginio idėjos autorius – progimnazijos tėvų klubas.

„Ryto“ progimnazijos bendruomenės sporto šventė jau ketvirtus metus suvienija mokinius, tėvelius, mokytojus.

Aktyvios mamos ir tėčiai, dalyvaujantys tėvų klubo veikloje, sporto šventę rengia jau ketvirtą kartą. „Mūsų tikslas – kad šis sporto renginys suvienytų visą progimnazijos bendruomenę – vaikus, tėvus, mokytojus, mokyklos administraciją, – sakė tėvų klubo narė Donata Kielienė. – Pirmą kartą atrodė sunku, bet dabar pasidaliname darbus ir greitai pasirengiame šventei. Dėkojame kūno kultūros mokytojams, kurie paruošė estafetes, klasių auklėtojams, kurie suburia komandas, tėveliams, vaikams, mokyklos administracijai, Kėdainių arenos administracijai.“

Pasak tėvų klubo narės Jurgitos Martinaitienės, ši šventė suburia visą bendruomenę, o pergalės ir vietos čia nėra svarbios. Azarto, žinoma, netrūksta, bet svarbiausia – gera nuotaika ir bendravimas.

Pirmoje šventės dalyje – estafetėse – rungtyniavo pradinių klasių, o po pietų – 5-8 klasių mokiniai ir jų tėveliai. Šiais metais dalyviams teko pademonstruoti ne tik miklumą, bet ir matematinius gebėjimus. Arenos vietas užpildę sirgaliai aktyviai palaikė savo klasių komandas.

„Šiemet šventę skiriame Lietuvai, mininčiai valstybės atkūrimo šimtmetį. Malonu, kad prie renginio organizavimo aktyviai prisideda tėvai, kurie patys siūlosi paremti šventę, kad visiems jos dalyviams užtektų saldžiųjų prizų“, – šypsojosi tėvų klubo narė Audronė Stadalnykienė.

Mokykla pradinių klasių mokiniams kaip prizus įteikė šachmatus, o visos šventinėse estafetėse dalyvavusios komandos ir išradingiausieji sirgaliai apdovanoti saldžiais rėmėjų prizais.
8d klasės mokiniai Ignas ir Patrikas tvirtino, kad adrenalino estafetėse netrūksta. „Tokios varžybos vienija klasę, moko veikti komandoje. O tai, kad komandoje dalyvauja tėvai, labai padeda ir skatina siekti daugiau“, – sakė Ignas. „Sirgalių palaikymas labai svarbus, tai motyvuoja ir didina azartą“, – pridūrė Patrikas.

Na, o tėveliams ši sporto šventė – puiki proga pasimankštinti ir prisiminti tuos laikus, kai patys dalyvaudavo mokyklinėse varžybose. „Tėčius azartas apima ne mažiau nei vaikus, – šypsojosi mama Jolanta Bareikienė, palaikiusi 8c klasės komandą. – Mūsų klasė labai aktyvi, aktyvūs ir vaikai, ir tėvai. Tai ir didelis auklėtojos Vilmos Domkutės nuopelnas. Man šioje šventėje svarbiausia bendrystė, tuo labiau, kad ir proga labai graži – Kovo 11-osios išvakarės.”

Sveikindamas sporto šventės „Sportas mus vienija“ dalyvius „Ryto“ progimnazijos direktorius Albinas Stankevičius pasidžiaugė, kad atėjus pavasariui tradiciškai visa bendruomenė susirinko pasisemti gerų emocijų. „Šioje salėje yra daug tėvų ir daug mokinių, kurie į šią šventę atėjo ketvirtą kartą. Tai reiškia, kad tradicija prigijo ir tikiuosi, kad ji gyvuos ir toliau“, – linkėjo progimnazijos vadovas.

Šventės metu buvo pasveikinta progimnazijos vaikinų krepšinio komanda, tapusi rajono mokyklų žaidynių nugalėtoja. Taip pat – praėjusią savaitę pergales zoninėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ iškovojusios 3-4 ir 5-6 klasių komandos.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.