Lapkričio 17 dienos Sergamumo koronavirusu virtualaus žemėlapio duomenimis, koronavirusine infekcija rajone serga 360 žmonių.

Padėtis socialinės globos įstaigose

NVSC Kauno departamento užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Rima Gabrielaitė „Kėdainių mugę“ informavo, kad iki lapkričio 16 d. Kėdainių rajone registruota 10 COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejų, susijusių su socialinės globos įstaigomis.

Kėdainių rajono socialinės globos namuose registruoti 2 atvejai, Dotnuvos socialinės globos namuose – 4 atvejai, Josvainių socialiniame ir ugdymo centre – 3 atvejai.

Kaip informavo specialistė, minėtose Dotnuvos ir Josvainių įstaigose koronaviruso infekcijos atvejai galimai atsirado dėl sąlyčio su sergančiuoju iš Kėdainių rajono savivaldybės administracijos, kur buvo registruotas minėtos ligos protrūkis.

Tuo tarpu Kėdainių rajono socialinės globos namuose, esančiuose Šlapaberžėje, COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejų atsiradimo aplinkybės nežinomos.

Antradienio duomenys

Virtualaus žemėlapio duomenimis, naujų koronaviruso atvejų rajone, lyginant su vakar diena, padaugėjo 25-iais. Dar 3 kėdainiečiai pasveiko. Nuo pandemijos pradžios Kėdainių rajone patvirtintų koronavirusinės infekcijos atvejų skaičius siekia 443. Iš viso pasveiko 76 gyventojai. Nuo koronaviruso iš viso yra mirę 5 žmonės, dar dvi mirtys užfiksuotos, kai kraštiečiai, kuriems buvo diagnozuotas koronavirusas, mirė dėl kitų priežasčių.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 966 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 14 mirties nuo koronaviruso atvejų. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 299 gyvybes.

NVSC, „Kėdainių mugės” inf.