Sausio 3-ios, sekmadienio, pavakare net 4 510 vartotojų Kėdainiuose laikinai buvo likę be elektros, daugeliui dingo ir vanduo.

Dar didesnį netikėtumą patyrė prekybos centruose, mažesnėse parduotuvėse, degalinėse elektros dingimo momentu dirbę darbuotojai ir lankęsi klientai. Jie nebegalėjo atsiskaityti už paslaugas.

Štai prekybos centre „Maxima“, esančiame J. Basanavičiaus g. 93, užgesus šviesoms ir išsijungus prekybos kasoms, žmonės buvo paprašyti palikti pirkinių krepšelius ir vežimėlius bei palikti prekybos centrą.

„Ignitis grupės“ Komunikacijos tarnybos Ryšių su visuomene projektų vadovas Tadas Markevičius sausio 4-ąją informavo, kad elektros energijos tiekimo sutrikimas įvyko 15.44 val. dėl gedimų 10 kV kabelių tinkle.

Atlikus operatyvinius perjungimus, elektros energijos tiekimas palaipsniui visiems klientams atnaujintas iki 18.09 val.

Klientų skaičius, kuriems buvo sutrikęs elektros energijos tiekimas, buvo 4510. Be elektros buvo šių gatvių gyvenamųjų namų gyventojai: A. Kanapinsko, Akacijų, Chemikų, Eglių, Gedimino, Gegučių, J. Basanavičiaus, Janušavos, Jazminų, Kaštonų, Lakštingalų, Lauko, Lygiosios, Mindaugo, Pavasario, Ramybės skv., Rasos, Uosių, Vyturių, Mickevičiaus, Birutės, Janonio, Akacijų, Dotnuvos, Dvaro, Klevų, Rožių, Rūtų, Tilto, Vydūno, Vytauto, Žemaitės, J. Paukštelio, Urbšio, Bružaitės ir kelių kitų mažesnių gatvių.

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos