Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenimis, Kėdainiuose eismo sąlygos sudėtingos, šiuo metu vyrauja silpnas arba vidutinis snygis. Oro temperatūra – 1 laipsnis šalčio.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad visoje šalyje dėl snygio ir pustymo eismo sąlygos yra sudėtingos, valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos puraus arba prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Žiemiškai geriausios sąlygos yra kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda ir Vilniaus rajone. 

Slidžius kelių ruožus barsto ir valo AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daugelyje šalies rajonų išlieka padengti prispausto arba puraus sniego sluoksniu, slidūs ir provėžoti.

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis ir pustymas. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daugelyje rajonų pasnigs, pustys. Vėjas pietinių krypčių, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Automobilių kelių direkcija primena, kad įsivyravus žiemiškiems orams, eismo dalyviai turi nuolat atsižvelgti į besikeičiančias eismo sąlygas, kelių būklę. Tęsiantis karantinui, rekomenduojama susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, tačiau esant neatidėliotam poreikiui kur nors vykti, siūlome atsakingai įvertinti kelių būklę ir eismo sąlygas.

„Kėdainių mugės“, Lietuvos automobilių kelių direkcijos inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.