Kėdainių dziudo kovotojai ir toliau puošiasi medaliais.

Dziudo meistrų Lietuvos čempionate Plungėje V. Bolisas (dešinėje) tapo čempionu, o D. Golovašovas pasipuošė antrosios vietos medaliu.

Dziudo meistrų Lietuvos čempionate Plungėje V. Bolisas (dešinėje) tapo čempionu, o D. Golovašovas pasipuošė antrosios vietos medaliu.

Kone kas savaitgalį iš įvairių respublikinių varžybų su gausiais apdovanojimais grįžta jaunieji kovotojai, o štai praėjusį savaitgalį puikiai pasirodė ir dziudo meistrai, jėgas bandantys veteranų kovose.

Gegužės 23 dieną Plungėje vykusiame atvirame Lietuvos meistrų dziudo čempionate varžėsi per aštuoniasdešimt sportininkų. Be pajėgiausių Lietuvos veteranų Žemaitijoje kovojo ir Latvijos meistrai.

Kėdainių garbę šiame čempionate gynė du sportininkai: Virgilijus Bolisas (90 kilogramų svorio kategorija) ir Dimitrijus Golovašovas (100 kilogramų svorio kategorija). Kėdainiečiai pasiekė puikių rezultatų – V. Bolisas savo grupėje tapo čempionu, o D. Golovašovas užėmė antrąją vietą.

Sidabriniu medaliu ypač džiaugėsi D. Golovašovas, kuris šiuo metu gyvena ir dirba Olandijoje, o į Kėdainius grįžo porai savaičių atostogų. Jas sportininkas išnaudojo intensyvioms treniruotėms ir čempionatui. Pasirodo, pastangos neliko bevaisės – ryžtas buvo vainikuotas antrąja vieta.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.