Septintą kartą Kėdainių krašto bendruomenės susitiko ir bendravo sąskrydyje, kuris šiais metais, liepos 25 dieną, vyko Pernaravoje, gamtos apsuptyje.

Iš daugiau kaip šešiasdešimties rajone registruotų bendruomeninių organizacijų sąskrydyje dalyvavo 31 bendruomenė, daugiau kaip 200 dalyvių ir svečių – šalies ir rajono valdžios atstovų.

Bendruomenės pasidalijo idėjomis, sustiprino partnerystę, bendravo ir varžėsi tarpusavyje linksmų sportinių varžybų metu, klausėsi nuotaikingo koncerto, šoko ir dainavo drauge. Vietos gamintojai ir amatininkai pristatė savo gaminius: drožinius, tautodailę, medų, sveikus maisto produktus, o bendruomenės prie gausiai padengtų stalų vaišino geriausių savo šeimininkių patiekalais. Vyko teminiai pokalbiai-diskusijos, žolininkės Adelės Karaliūnienės paskaita, kaimynai iš Radviliškio rajono Skėmių kaimo pristatė senolių duoną. Link mokyklos vedančią alėją papuošė „savanorystės langai“ – bendruomenių išradingai pagaminti rėmeliai su gėlėmis.

Krašto bendruomenių sąskrydį organizavo Kėdainių rajono vietos veiklos grupė, Langakių, Paaluonio, Pelutavos bendruomenių centrai, Pernaravos seniūnija ir miestelio savanoriai, Josvainių kultūros centro Pernaravos skyrius.

Kitąmet bendruomenių sąskrydis vyks Surviliškio seniūnijoje.

6 Responses

 1. Gražus sąskrydis, puikios idėjos. O jau nuotraukų gausumas. Bet valdžios atstovų matau tik ponią Virginiją ir Sandrą. Atleiskit, gal ne visus pažįstu. Na, bet mero ir,,tandemo“ tikrai nesimatė. Ai jie pozuos,,rinkos“fotografams.

  Atsakyti
 2. Valentinas

  Vaidotiene labai blatinosi prie mero, kip greit visi uzmirso Grinku.

  Atsakyti
 3. Staybininkas

  Iš tiesų buvo juokinga stebėti kaip buvę Grinkevičiaus klapčiukai lankstosi Tamuliuliui ir blatinasi prie valdžios. Nebeįdomus niekam Grinkevičius, kaip greitai žmonės nuo jo nusisuko.

  Atsakyti
  • Tokie,, padlaižiai“patys šlyksčiausi žmonės.,, Išverstaskūrių’ ‘gyvenimas trumpas. O meras Saulius Grinkevičius – žmogus iš didžiosios raidės.

   Atsakyti
 4. Na, na...

  Vaidotiene, nusiramink. Begėdė pataikautoja. Esi ne amžinai šioje kėdėje. Kam po to lysi nemuilinta į vieną vietą. Prieis ožka prie vežimo. Tai to ir linkiu.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.