Po lygiai trijų mėnesių rekonstrukcijos darbų ir investuotų beveik 2,2 mln. eurų, antradienio rytą duris atvėrė prekybos centras „Maxima“, įsikūręs miesto centre, J. Basanavičiaus 53. Prieš 16 metų, 2003-aisiais, pirmą kartą duris atvėręs prekybos centras šią vasarą buvo uždarytas rekonstrukcijai, po kurios visiškai atnaujintas buvo pristatytas miestiečiams.


Nors prekybinis plotas ir keitėsi nežymiai – prekybos salė išdidėjo apie 100 kv. m, tačiau išaugo savitarnos bei greitų užkandžių asortimentas, įrengtos savitarnos kasos bei į antrą aukštą keliantis liftas.

„Be to, suremontuotos patalpos čia dirbantiems 48 darbuotojams, tad nuo šiol jiems darbo sąlygos tapo dar labiau palankesnės“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Didžioji dalis – ilgamečiai darbuotojai

Gerinti sąlygas darbuotojams buvo nuspręsta neatsitiktinai – beveik 70 proc. darbuotojų čia dirba jau daugiau nei dešimt metų, o keturi – visus šešiolika metų nuo pat pirmosios parduotuvės atidarymo datos. Viena tokių darbuotojų – dabartinė parduotuvės direktorė Daina Kaupienė.

„Prisimenu, prieš 16 metų, atidarant parduotuvę, labai jaudinausi. Tada parduotuvė irgi buvo labai graži. Tačiau ir šiai dienai atnaujinta parduotuvė labai graži, įspūdinga. Nuo pat atidarymo 2003-aisiais metais šioje parduotuvėje dirba keturi žmonės, tačiau labai daug darbuotojų, kurie dirba po dešimt, dvylika, penkiolika metų“, – pasakojo parduotuvės direktorė.


Liftas buvo labai reikalingas

Kartu ji pridūrė besidžiaugianti ir parduotuvės naujaisiais įrenginiais – savitarnos kasomis bei liftu.

„Džiugu, kad sąlygos pasikeitė ne tik darbuotojams, bet ir pirkėjams – labai džiaugiamės dėl įrengto lifto ir savitarnos kasų. Jos ypač aktualios skubantiems, jauniems žmonėms, mokiniams, kurių pas mus per pertraukas ateina nemažai.

Liftas taip pat buvo labai reikalingas, nes pas mus lankosi ir senyvi žmonės, neįgalieji, mamos su su vežimėliais, tad jiems buvo gana sudėtinga pasikelti į antrą aukštą. Pas mus per vien per vieną dieną vidutiniškai apsilanko gana nemažas srautas žmonių – apie 2,5 tūkstančio žmonių“, – pasakojo D. Kaupienė.

Išaugo šviežio maisto asortimentas

Atnaujintoje beveik 1890 kv. m. Kėdainių parduotuvėje pirkėjų patogumui įrengtos penkios paprastos ir keturios savitarnos kasos, liftas, šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, atnaujinti inžineriniai sprendimai: elektronikos, vėdinimo, šaldymo sistemos.


Parduotuvė pirkėjams siūlo platų šviežio maisto bei šaldytų prekių, bakalėjos produktų, gėrimų, ne maisto prekių asortimentą, didelį fasuotų kulinarijos gaminių pasirinkimą. Apie 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Prekių asortimentas truputį padidėjo, tačiau ženklaus pokyčio – nėra. Buvo praplėstas šviežio maisto asortimentas, pavyzdžiui, maistas išsinešimui, kulinarijos, konditerijos gaminių pasirinkimas. Pramoninių prekių pardavimo plotas bei asortimentas liko panašus“, – kalbėjo  I. Ščerbavičienė ir pridūrė, kad šio tinklo parduotuvėse yra gana platus pasirinkimas ir Kėdainių krašto gamintojų, ūkininkų produkcijos pasiūlos.

Dalino tortą

Atidarymo šventėje dalyvavo visas atnaujintos parduotuvės „Maxima“ darbuotojų kolektyvas, prekybos tinklo administracijos atstovai, parduotuvę pašventino šv. Juozapo bažnyčios parapijos kun. klebonas Norbertas Martinkus. Keliolika kilogramų saldaus torto parduotuvės atidarymo proga buvo išdalinta pirmiesiems pirkėjams.

Kėdainiuose šiuo metu veikia keturios „Maximos“ parduotuvės. Atnaujinta parduotuvė – viena iš dviejų XX formato parduotuvių mieste.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.