Savaitės pertrauką tarp oficialių Lietuvos krepšinio lygos rungtynių Kėdainių „Nevėžis“ stengėsi išnaudoti produktyviai.

Neseniai prie komandos prisijungęs Paulius Semaška „Nevėžiui“ uždirbo dešimt taškų.

Mindaugo Budzinausko auklėtiniai ketvirtadienį Kėdainių arenoje draugiškame mače susikovė su svečiais iš Latvijos – „BK Saldus“ komandos krepšininkais.

Aukščiausioje Latvijos lygoje besikaunantis „BK Saldus“ klubas per 19 rungtynių yra pasiekęs tris pergales bei dešimties komandų turnyrinėje lentelėje užima paskutinę vietą. Tačiau ne itin sėkmingai savo šalyje rungtyniaujantys latviai iš Kėdainių sugebėjo išsivežti pergalę – jie kėdainiečius įveikė rezultatu 82:80.

Šeimininkams visose rungtynėse teko vytis svečius – „Nevėžis“ tik kartą antrojo kėlinio pabaigoje vienu tašku (39:38) buvo išsiveržęs į priekį.

Gana banguotose rungtynėse, kai latvių persvara nuo taško išaugdavo iki dviženklio skaičiaus, pabaigoje kėdainiečiai perėmė iniciatyvą, tačiau pergalei pritrūko sėkmės ir laiko.

Šiose rungtynėse „Nevėžiui“ talkino jau kuris laikas su Mindaugo Budzinausko auklėtiniais besitreniruojantys Arminas Kelmelis ir Paulius Semaška. Pasak trenerio, yra tikimybė, kad šie kėdainiečiai ekipoje liks ilgesniam laikui.

Rezultatyviausiai su svečiais iš Latvijos žaidė Joshua Crawfordas, pelnęs 21 tašką.

Po pralaimėjimo Latvijos autsaideriams „Nevėžio“ treneris itin nenuogąstavo: „Labai atsakingai ruošiamės dvikovai su panevėžiečiais. Dvi dienas turėjome gana sunkias treniruotes, tad šis susitikimas buvo labiau bandomasis ir apsitrynimas.“

Artimiausią mačą LKL pirmenybėse kėdainiečiai žais vasario 9 dieną, pirmadienį, 18 valandą 30 minučių, kai savo aikštėje sieks pergalės prieš Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.