Birutė Jankauskaitė ir Indrė Liaugminaitė noriai įsijungė į apyrankių pynimo akciją.

Birutė Jankauskaitė ir Indrė Liaugminaitė noriai įsijungė į apyrankių pynimo akciją.

Kėdainių rajono mokinių ir jaunimo reikalų tarybos aktyvistai prisijungė prie visoje šalyje vykusios akcijos „Pasipuošk vėliavos spalvomis“.

Kėdainiečiai neatsiliko nuo Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės visoje šalyje paskelbtos iniciatyvos „Lietuvai ir man“, kurios esmė – originaliai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejų, švęstą kovo 11-ąją. Žmonės buvo raginami kelias savaites iki jubiliejinės šventės pinti trispalves draugystės apyrankes ir jas nešioti ar dovanoti kitiems, tokiu būdu išreiškiant tautos vienybę. Per kūrybinį užsiėmimą nupinta trispalvė juostelė galėjo tapti išskirtine draugystės apyranke, simbolizuojančia ryšį tarp istorinės atminties ir dabarties.

Pasak akcijoje dalyvavusios Rajono mokinių tarybos pirmininkės Indrės Liaugminaitės, šiuolaikinis jaunimas ir vaikai labai noriai pasipuošia įvairiomis spalvotomis juostelėmis, reiškiančiomis bendrumo ryšį su kitu savo bendraamžiu. „Tokių apyrankių nešiojimas yra gana populirus. Mes palaikome iniciatyvą pasipuošti tautiškų spalvų juostele. Taip parodome, kad nesame abejingi tam, kas vyksta mūsų šalyje. Neretai girdime nuomonių, jog jaunimas niekuo nesidomi. Tai nėra tiesa – jauniems žmonėms daug kas įdomu, tik labai gaila, kai jaunimo iniciatyvos nėra išgirstamos arba jos iškreipiamos. Mes esame veiklūs, aktyvūs, tik norime supratimo ir palaikymo“, – sakė I. Liaugminaitė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.