Velykų stebuklo laukimą visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ nariai kasmet įprasmina dalindamiesi geru žodžiu, dėmesiu ir šypsena su tais, kurie visada laukia atviromis širdimis.

Šie pandeminiai metai ir vėl apribojo tiesioginį bendravimą, tačiau šiluma ir dėmesys prieš Velykas pasiekė kraštiečius, gyvenančius vienuolikoje Kėdainių rajono globos ir slaugos įstaigų. Čia pakvipo dovanoti naminiai pyragai, sumirgėjo velykiniai margučiai.

Pasidalinę darbus ir užduotis, judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ nariai išvakarėse kepė tradicinius naminius pyragus, dažė margučius ir praėjusį, Didįjį šeštadienį, nuo ankstaus ryto, su savo paruoštomis dovanomis aplankė vienuolika Kėdainių rajone esančių globos, slaugos namų, savarankiško gyvenimo namus Josvainiuose ir Dotnuvoje, pagalbos šeimai centrą.

„Iš to, kaip šiltai buvome sutikti, supratome, kad pandemijos metu dėmesys visiems žmonėms yra reikalingas, kad savo apsilankymu suteikėme džiaugsmo. Nors aplankytų namų, įstaigų gyventojai išsiilgę gyvo bendravimo, aplankyti kiekvieno negalėjome, tad dovanas ir šiltus žodžius jiems perdavėme per lauke pasitikusius atstovus“, – pasakojo judėjimo pirmininkas Egidijus Lukošius.

Pasak jo, ši tradicija prieš Velykas ir Kalėdas aplankyti kraštiečius globos ir slaugos namuose gyvuoja jau ne pirmus metus. Prie iniciatyvos prisijungia daug judėjimo narių. „Šį kartą įsitraukė ir mano šeimos nariai, su vaikais numarginome šimtą margučių, tad ir jiems šis šventinis laukimas buvo ypatingas, vaikai jautė, kad atlieka gerą darbą“, – šypsojosi pašnekovas.

Judėjimo nariai sako, kad dalinimasis savo rankų darbo dovanomis suteikia džiaugsmo visiems, praturtina ir pripildo širdis šilumos.

(Visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ nuotraukos)

Panašios naujienos