Sausio 15 dieną Kėdainių rajono savivaldybėje įvyko konkursas Dotnuvos slaugos namų direktoriaus pareigos užimti. Naująja įstaigos vadove išrinkta 61 metų Irena Staliorienė.


Dotnuvos slaugos namų direktore ji pradės dirbti tik gavusi pažymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), tai yra maždaug po trijų keturių savaičių.

„Kėdainių mugės“ duomenimis, konkursui Dotnuvos slaugos namų direktoriaus pareigoms užimti dokumentus pateikė devyni asmenys iš Kėdainių, Kauno, Vilniaus, tačiau į patį konkursą atvyko mažiau pretendentų – šeši.

I. Staliorienė yra visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ narė, kuri pernai kovą buvo išrinkta į rajono tarybą. 

Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos komisijos pirmininkės Lauros Matjošaitytės teigimu, savivaldybės tarybos nario pareigos yra nesuderinamos su biudžetinės įstaigos, kurios savininkas ar vienas iš savininkų yra savivaldybė, vadovo pareigomis.

Todėl norėdama vadovauti savivaldybės biudžetinei įstaigai I. Staliorienė turės atsisakyti tarybos nario mandato. Taryboje jos vietą pagal komiteto sąrašą turėtų užimtų 14 numeriu įrašyta Edita Bodendorfė arba jai atsisakius, viena pozicija žemiau esanti Jurgita Vaitiekūnienė.  

Iki šių metų sausio Dotnuvos slaugos namams vadovavo Vytautas Gogaitis. Jis įstaigos direktoriumi dirbo trylika metų.

Dotnuvos slaugos namai yra biudžetinė įstaiga, kurios savininkas – Kėdainių rajono savivaldybė.

Slaugos namai įsteigti 1995 m. spalio 27 d. 2014-ųjų lapkričio 1-ąją įstaiga persikėlė į naujas patalpas, rekonstruotą buvusį Dotnuvos vaikų darželio pastatą.

Dotnuvos slaugos namai teikia stacionarias socialinės globos paslaugas Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusiems senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia, kuomet jie dėl amžiaus ar negalios nebegali pasirūpinti savimi, savarankiškai gyventi savo namuose ir jiems reikalinga nuolatinė specialistų priežiūra.

One Response

  1. Laba

    Iki pensijos liko pora metų. Kol susipažins, sušils kojas – laikas ilsėtis

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.