Naujasis "Dotnuvos projektų" vadovas D. Jaloveckas.

Naujasis „Dotnuvos projektų“ vadovas D. Jaloveckas.

Vienos didžiausių žemės ūkio srities Lietuvos bendrovių „Dotnuvos projektai“ vadovu tapo ilgametę prekybos patirtį tarptautinėse kompanijose turintis 44 metų Darius Jaloveckas. Naujasis „Dotnuvos projektų“ generalinis direktorius yra baigęs Lietuvos žemės ūkio akademiją (dabar Aleksandro Stulginskio universitetas) ir įgijęs ekonomisto kvalifikaciją.

Paskutinius ketverius metus Darius Jaloveckas ėjo Baltijos šalyse pardavimų direktoriaus pareigas pasaulinei maisto pramonės korporacijai priklausančioje bendrovėje „Mondelēz Baltic“. Prieš tai jis dvylika metų dirbo vadovaujantį darbą įvairiuose kompanijos „Carlsberg Group“ padaliniuose Lietuvoje ir Latvijoje.

„Per pastaruosius 16 savo veiklos metų išbandžiau save skirtingus verslo modelius taikančiose įmonėse bei įvairiose Baltijos šalių rinkose. Išgyvenau ne vieną pokytį, o dalį jų, siekdamas efektyvumo ir geresnių rezultatų, inicijavau ir organizaciją per pokyčius vedžiau pats. Tikiuosi visą geriausią savo patirtį panaudoti naujame darbe“, – sako naujasis „Dotnuvos projektų“ vadovas.

Dirbdamas „Mondelēz Baltic“ ir „Carlsberg Group“ kompanijose D. Jaloveckas sukaupė daug žinių apie maisto produktų rinką bei prekybos aplinką Baltijos šalyse, prekybos ryšius Lietuvoje ir Latvijoje, Estijoje, dalyvavo įgyvendinant įvairias rinkodaros programas.

„Įgijęs verslo valdymo įgūdžių tarptautiniame versle, esu pasirengęs savo turimas žinias pritaikyti augančioje ir tarptautinėje rinkoje dirbančioje „Dotnuvos projektų“ bendrovėje. Noriu savo žiniomis ir gebėjimais prisidėti prie pažangios, stiprios profesionalų komandos“, – sako naujasis „Dotnuvos projektų vadovas D. Jaloveckas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.