Švedų kapitalo ir viena didžiausių pasaulyje inkstų priežiūros paslaugų teikėja „Diaverum“ plečia savo paslaugų geografiją Lietuvoje – Kėdainiuose šią savaitę duris atvėrė nauja hemodializės klinika. Čia inkstų nepakankamumu sergantys pacientai galės pasinaudoti aukščiausio lygio hemodializės paslaugomis, konsultuotis su gydytojais specialistais bei gauti kinezeterapijos paslaugas.

Lengviau pasiekiamas gydymas regione

Aukšto lygio kvalifikuotos medicinos paslaugos teikiamos moderniai įrengtose vienaaukščio namo patalpose Josvainių g. 36, – beveik pačiame Kėdainių miesto centre. Pasak „Diaverum klinikų“ tinklo Lietuvoje direktoriaus Dariaus Praninsko, hemodializės ir kitos būtinos paslaugos inkstų nepakankamumu sergantiems žmonėms –kėdainiškiams ir aplinkiniams regiono gyventojams, nuo šiol dar labiau prieinamos.

„Gera ir laukta žinia, kad Kėdainiuose pacientai ir vėl gali gauti hemodialiės paslaugas arčiau namų. Nuo šiol tai daroma be biurokratinių trikdžių, nes naujoji klinika yra ne ligoninės patalpose, o privačiame pastate, tačiau pacientams paslaugos kompensuojamos, kaip ir anksčiau. Kurį laiką tai buvo rimta problema, nes pacientai dėl šios procedūros turėdavo vykti į kitus didesnius Lietuvos miestus, kas keldavo papildomas rizikas ir nepatogumus. Šiandien tas etapas jau baigėsi, todėl džiugu pranešti, kad Kėdainiuose ir aplinkiniuose mažesniuose miestuose gyvenančių ir inkstų ligomis sergančių pacientų gydymas yra vienodai prieinamas kaip ir didmiesčių gyventojams“, – sako klinikų tinklo vadovas.

Jis papildo, kad kaip ir visose „Diaverum“ klinikose Lietuvoje, taip ir naujojoje Kėdainių, didžiausias dėmesys skiriamas paslaugų kokybei ir jų efektyvumui, siekant geriausių mūsų pacientų sveikatos išeičių: „Mūsų siekis yra maksimaliai atliepti pacientų lūkesčius tiek kokybės, tiek laiku suteikiamo gydymo prasme. Klinikoje taikomi pasaulinius nefrologijos standartus atitinkantys pacientų ištyrimo, stebėsenos ir gydymo metodai“.

Veiks 8 hemodializės vietos

Gydymo procese ne mažiau svarbi yra aplinka, kur yra gydomi pacientai. Patogumas ir komfortas pacientams užtikrinamas dar iki jiems pasiekus klinikos duris – šalia jos įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Tuo tarpu pačiose 200 kv. m ploto klinikos patalpose atliktas remontas, sustatyti nauji baldai, įdiegta moderni įranga, supirktos naujos elektrinės funkcinės lovos.

„Klinikoje veikia 8 hemodializės vietos. Hemodializės procedūra trunka mažiausiai 4 valandas per dieną ir yra kartojama keliskart per savaitę. Pacientui tiek laiko praleidžiant klinikoje labai svarbu gerai jaustis, o personalui – kad būtų kuo lengviau ir patogiau dirbti. Supirktos naujos funkcinės elektrinės lovos suteikia pacientams komfortą, o gydytojams yra lengviau keisti ligonio gulėjimo padėtį ar jį pasverti“, – pasakoja D. Praninskas ir pažymi, kad ateityje bus sprendžiama, kaip kurti dar malonesnę ir kokybiškesnę gydymo patirtį.

Bendrovė „Diaverum“ Lietuvoje konsultuoja ir teikia gyvybiškai svarbias ir dideliam ligonių skaičiui šalyje reikalingas inkstų gydymo paslaugas, prisideda prie inkstų nepakankamumu sergančių ligonių gyvenimo kokybės gerinimo. Visoje Lietuvoje veikiančiose „Diaverum“ klinkose dirba daugiau nei 14 tūkst. darbuotojų, aptarnaujama virš 40 tūkst. pacientų.

Užs. Nr. 117

Panašios naujienos