Nieko nėra akivaizdžiau už paprastą kontrastą. Kai garsiai ir triukšmingai po rekonstrukcijos buvo atidarytas Ramybės skveras, greta gyvenantys kėdainiečiai sujudo – gal pagaliau ir į jų kiemus ateis remontininkai. Tačiau Taikos seniūnaitijos seniūnaičiui Vytautui Bičkai kaimynus tenka raminti – kol kas jokių gerų žinių nėra.

Vytautui Bikiai apmaudu, kad ilgiau negu dešimtmetį girdi pažadus, jog bus ieškoma galimybių išasfaltuoti įvažiavimą į miesto centre esančių namų kiemus.

Vytautui Bičkai apmaudu, kad ilgiau negu dešimtmetį girdi pažadus, jog bus ieškoma galimybių išasfaltuoti įvažiavimą į miesto centre esančių namų kiemus.

„Jau daugiau kaip dešimt metų miname kelius į rajono savivaldybę prašydami, kad būtų išasfaltuoti mūsų namų kiemai ir privažiavimas prie jų. Gyvename kone miesto centre, tačiau turime prastesnes sąlygas negu daugelyje tvarkingų kaimų. Ramybės skvero pirmasis ir antrasis namai – nedidukai, tačiau labai gražioje vietoje. Deja, patekti į juos yra problemų. Negana, kad nuo Lauko gatvės pusės esantis kelias turgaus dienomis visada užstatomas ir mes tampame atkirsti nuo įvažiavimo, tai ir įvažiavus nelabai kur būna pastatyti mašinas. Pats įvažiavimas yra neasfaltuotas, beveik visada duobėtas. Raštus savivaldybei pradėjome rašyti dar 2002 metais. Kiek valdžių pasikeitė, visos vis žadėjo, kad ieškos galimybių sutvarkyti mums įvažiavimą į kiemą. Dar buvo sakoma, kad kiemus išasfaltuos tik tuo atveju, jei gyventojai prisidės savo lėšomis. Su kaimynais kalbėjome, kad prie kiemų tvarkymo galime prisidėti, tačiau gatvių už savus pinigus tikrai neturime tvarkyti“, – savo ir kaimynų bėdas pasakojo V. Bička.

Takelis į rekonstruotą Ramybės skverą palyginus su pačia milijoninių investicijų sulaukusia poilsio zona atrodo varganai.

Takelis į rekonstruotą Ramybės skverą palyginus su pačia milijoninių investicijų sulaukusia poilsio zona atrodo varganai.

Veiklus ir energingas vyras sakė nesuprantąs ir kodėl po skvero rekonstrukcijos liko netvarkyti pėsčiųjų takai nuo atnaujintosios zonos Lauko gatvės link. „Kėdainiečiai tikrai vis dažniau atvažiuoja prie to skvero, kad pasižiūrėtų fontanus. Ne visi gali sustoti prie pagrindinės gatvės, nes ten aikštelė būna užimta, tai važiuoja iš kitos pusės. O ten vaizdelis labai prastas. Mašinas palikę Lauko gatvėje, žmonės turi žvyruotu, duobėtu takeliu ateiti iki to skvero. Ne kartą esu girdėjęs pastabų, kad pasielgta labai neatsakingai, juk buvo galima bent jau šaligatvį sutvarkyti. Pritariu tokiai minčiai, nes tuo šaligatviu vaikšto ne tik norintieji pasigėrėti fontanu, bet ir einantieji į darbus ir namo. Pėsčiųjų srautas per Ramybės skverą yra labai didelis. Gerai, kad šis ruduo nėra lietingas, o tai tektų kėdainiečiams per purvynus klampoti ir purvą į gražųjį skverą nešti, nes kitaip jo pasiekti neįmanoma“, – pastabomis dalijosi V. Bička.

Panašios naujienos