Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) panaikino Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ konkurso direktoriaus pareigoms užimti rezultatus. Šiuo metu įstaigai, kol įvyks naujas konkursas, laikinai vadovauja pavaduotoja.

Šių metų pradžioje konkursą lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pareigoms eiti laimėjo jame dirbanti socialinė pedagogė Rasa Kvederienė, tačiau buvusi ilgametė šios ikimokyklinės ugdymo įstaigos direktorė Audronė Rokienė apskundė konkurso rezultatus.

„Kėdainių mugei“ ŠMSM patvirtino, kad vienas iš konkurso pretendentų kreipėsi į ministeriją su prašymu ištirti, ar organizuojant konkursą Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pareigoms užimti, nebuvo pažeista Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašu nustatyta konkurso tvarka.

„Ministerija nustatė, kad organizuojant konkursą į Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pareigas tvarka buvo pažeista, ir tai galėjo lemti konkurso rezultatus. Dėl to konkurso rezultatai buvo panaikinti. Paskelbus naują konkursą, galės dalyvauti ir pretendentai, jau dalyvavę konkurse, ir kiti asmenys, atitinkantys švietimo įstaigos vadovo kvalifikacinius reikalavimus“, – rašoma ministerijos atsakyme.

Nuo kovo 1 d. buvusi direktorė A. Rokienė nebedirba lopšelyje-darželyje „Pasaka“.

Artimiausiu metu bus skelbiamas naujas konkursas, kuris turi įvykti per keturis mėnesius. Šiuo metu su Nacionaline švietimo agentūra derinama konkurso atrankos data.

Laikinai eiti direktoriaus pareigas pavesta direktoriaus pavaduotojai ugdymui Reginai Bičkienei.

(Lopšelio-darželio „Pasaka“ nuotr.)

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.