Rubber_Basketball_UR_AC_RBB18_Balandžio 16 dieną Lietuvos krepšinio lygą gavo Lošimų priežiūros tarnybos raštą dėl galimai sutartų BEKO-LKL čempionato rungtynių „Nevėžis“ – „Mažeikiai“ baigties.

Lietuvos krepšinio lyga vykdė vidinį tyrimą ir surinkusi informaciją kreipėsi į Lietuvos policijos generalinį komisarą su prašymu ištirti galimai nesąžiningą Lietuvos krepšinio lygos ekipų elgesį.

„Neleisime, kad tokie dalykai vyktų stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje. Kreipėmės į Lietuvos policiją, kuri mums padės išsiaiškinti šią situaciją. Dėsime visas pastangas, bendradarbiausime su teisėsaugos pareigūnais ir kovosime su tuo. Viso sezono metu sklandė gandai apie sutartas rungtynes, tačiau lažybų maras Lietuvos krepšinio taip lengvai nepaims. Jei pasitvirtins informacija ir surinksime įrodymus, noriu iš karto perspėti, kad  žmonėms, susijusiems su nelegaliomis lažybomis, krepšinio pasaulyje vietos nėra ir negali būti“, – tvirtą poziciją išsakė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigė, jog lažybų skandalai nepuošia krepšinio šalies, kokia mus laiko visas pasaulis. Todėl gauta informacija bus labai rimtai patikrinta ir priimtas procesinis sprendimas, kuris išsklaidys visas abejones ir atsakys į visus klausimus.

Atidėtos BEKO-LKL čempionato rungtynės tarp „Nevėžio“ ir „Mažeikių“ ekipų bus sužaistos kitą savaitę. Dėl įtempto „Mažeikių“ rungtynių grafiko susitikimas vyks balandžio 28 dieną (antradienį), 19 valandą Kėdainių arenoje.

lkl.lt inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.