Kėdainių mieste uždarius eismą per J. Basanavičiaus gatvėje esantį tiltą, miesto autobusai važiuos iki Profesinio rengimo centro Tilto ir Šėtos gatvėmis. Autobusų eismas iki gruodžio 15 dienos organizuojami taip:

Miesto autobusas maršrutu Nr. 3 „Profesinio rengimo centras–Ligoninė“ važiuos pro „Technikos“ ir „Klonio g.“ Iš „Profesinio rengimo centro“ į „Ligoninę“ važiuos 6.43 val., 7.10 val. ir 7.36 val. Iš „Ligoninės“ į „Profesinio rengimo centrą“ važiuos 6.57 val. ir 7.23 val.

Miesto autobusas maršrutu Nr. 4 „Autobusų stotis–Profesinio rengimo centras“ važiuos J. Basanavičiaus gatve pro stoteles „Respublikos“, „Chemikų“, „Liaudies“, „Jaunatvės“, „Ramybės skvero“, „Centro“, „Technikos“, „Klonių“ ir „Profesinio rengimo centro“. Keleiviai turės rinktis artimiausias stoteles: „Centro“ arba „Technikos“. Važiuojantys iš „Vilainių kryžkelės“ turėtų rinktis artimiausią stotelę „Profesinio rengimo centras“.

Autobusas maršrutu Nr. 4 „Autobusų stotis–Profesinio rengimo centras“ į Dotnuvos g. kapines užsuks iš stotelės „Pradinė stotelė“ 8.20 val.; iš Dotnuvos g. kapinių į miestą važiuos 10.27 val.

Autobusas maršrutu Nr. 4 „Autobusų stotis–Profesinio rengimo centras“ iš „Vilainių gyvenvietės“ į miestą važiuos 8.51 val., 10.12 val. ir 17.37 val.

Priemiesčio maršrutais:

„Kėdainiai–Šventybrastis“, „Kėdainiai–Apytalaukis“, „Kėdainiai–Vaiškoniai–Šėta“, „Kėdainiai–Petkūnai–Anciškės“ važiuos pro „Technikos“, „Klonių“ ir „Profesinio rengimo centro“ stoteles.

„Kėdainiai–Pašiliai“ pro Vilainius antradieniais ir penktadieniais važiuos iš „Profesinio rengimo centro“ 9.17 val. į „Pašilių sodus“ ir 19.48 iš „Profesinio rengimo centro“ į Autobusų stotį.

Bendrovės „Kėdbusas“ inf.