Kėdainių kultūros centre vyko Kėdainių rajono savi­valdybės jaunųjų talentų konkurso „Galim 2017“ baigiamasis koncertas. Scenoje pasirodė net 162 rajono švietimo ir kultūros įstaigų moksleiviai.

Koncerte išrinkti ir apdovanoti talentingiausi savivaldybės muzikos, šokio ir kitų meno krypčių jaunieji atlikėjai. Vokalinės, instrumentinės muzikos atlikėjų – solistų grupėje laureate tapo Šviesiosios gimnazijos moksleivė Morta Šab­levičiūtė, o iš viso šioje kategorijoje varžėsi 12 vaikų ir jaunuolių. Vokalinės, instrumentinės muzikos atstovų – ansamblių grupėje, kurioje laureatų vardo siekė 5 kolektyvai, nugalėjo Krakių kultūros centro ansamblis „Mes“ (vadovas – Jonas Stankevičius).

Šokių kolektyvų grupėje dėl laureato vardo varžėsi 8 šokėjų grupės, o laureatais tapo Akademijos kultūros centro jaunimo šokių grupė „Ainiai“ (vadovė – Regina Matulienė). Kitų meno krypčių sceninės raiškos atlikėjų grupėje nugalėjo Josvainių kultūros centro skaitovės Kristina Vilkaitė ir Evita Matyžiūtė.

Konkurso laureatams įteikti diplomai ir specialiai sukurti prizai – stiklo skulptūros. Laureatus rinko komisija, kurios daugumą narių sudarė muzikos ir šokio sričių profesionalai, kilę iš Kėdainių krašto.

Jaunųjų talentų konkurso I-ame etape, kuris vyko rudenį, šiemet dalyvavo net 352 jaunieji muzikos ir šokio atlikėjai iš visų vienuolikos seniūnijų. Geriausiai pasirodę muzikantai, šokėjai ir kitų meno krypčių atstovai susirinko į baigiamąjį koncertą. Visi baigiamojo koncerto dalyviai apdovanoti savivaldybės įsteigtais prizais.

Gausiai susirinkusius jaunuosius atlikėjus pradžiugino baigiamojo koncerto svečias – atlikėjas, dainų ir muzikos autorius Jurgis Didžiulis.
Septintą kartą vykusio talentų konkurso tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, meninę kūrybą, sudaryti sąlygas gebėjimams išreikšti, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis, sudaryti galimybę bendruomenei susipažinti su rajono vaikų ir jaunimo kūrybiškumu, skatinti ir įvertinti talentingiausius kolektyvus bei atlikėjus.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.