Praėjusią savaitę pagardų gamintoja bendrovė „Daumantai LT“ skyrė 49 tūkst. eurų vertės para­mą ukrainiečiams – iš Kėdainių į Ukrainą išvažiavo pagardų pakrauti krovininiai automobiliai.

Pasak bendrovės vadovo Sauliaus Grinkevičiaus, tokia paramos forma pasirinkta įvertinus tai, jog šalyje ima trūkti maisto.

„Mūsų įmonė yra pagardų gamintoja, todėl ir nutarėme Ukrainos žmones paremti maistu“, – sakė bendrovės „Daumantai LT“ vadovas S. Grinkevičius. (R. Valionio nuotr.)

„Visų pirma, žinome, kokia situacija yra Ukrainoje – ten trūksta maisto. Mūsų įmonė yra pagardų gamintoja, todėl ir nutarėme Ukrainos žmones paremti maistu, tai yra savo gaminama produkcija. Nuo vasario 24-osios, kai Rusija užpuolė Ukrainą, mes visi gyvename tarsi kitame pasaulyje, žmonės susivienijo ir pagal galimybes prisideda prie paramos Ukrainai. Manau, kad kiekvieno parama už savo šalies laisvę kovojančiai Ukrainai šiandien yra svarbi“, – sakė S. Grinkevičius.

S. Grinkevičius taip pat teigė, jog „Daumantai LT“ nutraukė visus komercinius ryšius su Rusija: „Taip, jų turėjome, kaip ir nemažai kitų Lietuvos verslų. Prasidėjus karui nutarėme visus ryšius su šia šalimi nutraukti.“

Iš Kėdainių į Ukrainą išvažiavo pagardų pakrauti krovininiai automobiliai.

Panašios naujienos