Pirmą kartą bendrovės istorijoje „Daumantai LT“ neįprastu būdu dalyvavo tarptautinėje maisto ir gėrimų parodoje Amsterdame, Nyderlanduose. Šįkart įmonė prisistatė virtualiai – internetinėje ekspozicijoje, ir sulaukė nemenko susidomėjimo. Užmegzti nauji kontaktai, dirbama su potencialiais pirkėjais iš viso pasaulio.

Persikėlė į internetą

Lapkričio 30 – gruodžio 4 dienomis Amsterdame surengta virtuali pasaulinė privačių prekinių ženklų paroda. Tai reiškia, kad dėl COVID-19 pandemijos gegužę turėjusi vykti maisto ir gėrimų paroda perkelta į metų pabaigą, o neslūgstant koronaviruso protrūkiams visame pasaulyje, persikėlė ir į internetą. Virtualioje parodoje užsiregistravusios įmonės pristatė savo veiklą, gaminamą produkciją.

Virtualiame stende

Vienos moderniausių ir didžiausių pagardų gamybos įmonių Baltijos regione „Daumantų LT“ Eksporto pardavimų skyriaus vadovas Saulius Šeštakauskas pripažino, kad parodos formatas neįprastas, ko gero, visiems maisto produktų gamintojams įvairiose pasaulio šalyse.

Paprastai įmonė aktyviai dalyvaudavo pasaulinėse aukšto lygio maisto produktų gamintojų parodose Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Olandijoje ir kitose šalyse, tačiau šie metai ypatingi tuo, kad viskas pasaulyje pasikeitė.
„Daumantai LT“ direktorius S. Grinkevičius

„Iki šių metų tarptautinėse parodose visada dalyvaudavome gyvai, tačiau 2020-ieji pasaulyje tapo perversmų ir iššūkių metais visiems, todėl teko išmokti dirbti kitaip. Daugelis mums įprastų dalykų persikėlė į virtualią erdvę, taip pat ir maisto produktų parodos, potencialių pirkėjų paieškos“, – sakė S. Šeštakauskas.

Naujovės reikalingos

„Daumantai LT“ savo produkciją galimiems pirkėjams pristatė virtualiame stende, kur buvo pateikta informacija apie įmonę, kur ji yra, ką gamina, kokių šalių pirkėjams tiekia padažus ir pagardus.

Pasak bendrovės „Daumantai LT“ direktoriaus Sauliaus Grinkevičiaus, paprastai įmonė aktyviai dalyvaudavo pasaulinėse aukšto lygio maisto produktų gamintojų parodose Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Olandijoje ir kitose šalyse, tačiau šie metai ypatingi tuo, kad viskas pasaulyje pasikeitė.
„Gavome pasiūlymą ir nusprendėme įmonę pristatyti nauju formatu.

Sulaukėme susidomėjimo iš įvairių pasaulio šalių, užmezgėme kontaktų su naujais klientais. Esant tokiai sudėtingai situacijai nesame užsidarę, o ir tokia nauja parodų forma tikrai reikalinga“, – sakė S. Grinkevičius.

„Daumantai LT“ savo produkciją galimiems pirkėjams pasaulyje pristatė virtualiame stende.

Panašios naujienos

One Response

  1. Rita

    Džiugu girdėti, kad,, Daumantams,, sekasi. Gražių, šiltų ateinančių švenčių Jums pone, Sauliau ir Jūsų kolektyvui.
    ,, Elkimės taip, kad mūsų gyvenimas, kaip brangenybės, nedaug vietos užimtų, bet daug svertų. Matuokime jį darbais, o ne laiku,,
    ( Seneka)

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.