Iki lapkričio 8 d. Kėdainių Daugiakultūriame centre veikia Miglės Trainienės fotografijų paroda „Magiškoji Lietuva”.

Lapkričio 7 d. (antradienį)  15 val. Lietuvos istorijos instituto humanitarinių mokslų daktarės Olgos Mastianicos – Stankevič paskaita „Moterys XIX amžiaus sukilimuose”. Šis renginys yra projekto „Atmintis tautos stiprybės šaltinis” dalis ir yra finansuojamas Kėdainių r. savivaldybės.

Lapkričio 8 d. 17.30 val.  koncertinė programa altui, balsui ir fortepijonui  „MUZIKA YRA MOTERIS” . Keturių kompozitorių gyvenimo istorijas pristatanti muzikinė programa, kurios įkvėpimo šaltinis – moteris. Moteris – puoselėjanti, kurianti, mylima, laiminga.

Programoje – dviejų moterų ir dviejų vyrų kūryba altui, balsui ir fortepijonui. Koncerte skambės Žibuoklės Martinaitytės, Claros Schumann, Ferenzo Liszto ir Johaneso Bramso kūriniai.

Atlikėjai: programos iniciatorė – altininkė Augusta Romaškevičiūtė, pianistė Eglė Andrejevaitė ir norvegų baritonas Steinas Skjervoldas.

Bilieto kaina – 7 Eur, senjorams ir mokiniams – 5 Eur. Bilietus galima įsigyti Daugiakultūrio centro kasoje. 

Lapkričio 9 d. 15 val. Arūno Bėkštos (Vilnius) tapybos darbų parodos „Kėdainių kaklaraiščiai ir kiti regėjimai” atidarymas ir kūrybinės dirbtuvės, jungiančios literatūrą ir dailę.


Lapkričio 10 d. 10 val. konferencija „Kėdainių verslumo identitetas”, organizatorius Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas.

Lapkričio 16 d. 17.30 val. gitaristo Roko Jurkaus klasikinės gitaros rečitalis „Mėlyno smėlio piramidės”.

Gitaristas Rokas Jurkus savo muzikinėse programose švelnumą derindamas su veržlumu atveria poetiškiausius klasikinės gitaros kambarius. Tarptautiniu mastu gitaristas yra vertinamas už išskirtinį ritmo pojūtį, garso gylį ir subtilumą.

Bilieto kaina – 7 Eur, senjorams ir mokiniams – 5 Eur. Bilietus galima įsigyti Daugiakultūrio centro kasoje.

Daugiakultūrio centro inf.

(„K. m.” archyvo nuotr. / fotografas Algimantas Barzdžius)