Rugsėjo 1-osios išvakarėse rajono rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus ir Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos vadovai surengė rudens švietimo konferenciją.

Tradicinėje konferencijoje aptartos būsimų mokslo metų aktualijos.

Tradicinėje konferencijoje aptartos būsimų mokslo metų aktualijos.

Konferencija skirta aptarti, ką švietimo bendruomenė turės nuveikti 2016–2017 mokslo metais. Į konferenciją atvyko savivaldybės švietimo įstaigų direktoriai, jų pavaduotojai ugdymui (skyrių vedėjai), Kėdainių švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo atstovai, kitų švietimo įstaigų atstovai.

Krašto švietimo bendruomenę sveikindamas rajono meras Saulius Grinkevičius pirmiausia pasidžiaugė sėkmingu Neringos Vaicekauskienės ir Terezos Sotnik vadovavimu „Aušros“ ir Juozo Paukštelio progimnazijoms. „Truputį liūdna dėl mažėjančio mokinių skaičiaus rajone, tačiau mokinių mažėjimas visos šalies problema. Šįmet turėsime maždaug 300 mokinių mažiau negu pernai. Tačiau net su mažesniu mokinių skaičiumi mes gyvename šaunų gyvenimą. Labai gražu prisiminti rajoninę moksleivių dainų ir šokių šventę, kurios metu gėrėjomės maždaug tūkstančio jaunuolių pasirodymais. Džiugu kalbėti apie puikius abiturientų rezultatus, kai šįmet turėjome vieną merginą, kurios net penki brandos egzaminai įvertinti šimtukais.

Meras S. Grinkevičius pedagogams linki kantrybės ir darnaus darbo.

Meras S. Grinkevičius pedagogams linki kantrybės ir darnaus darbo.

Kalbant apie investicijas, reikia pastebėti, jog rajono savivaldybė švietimui šįmet skyrė apie 540 tūkstančių eurų. Turime puikią švietimo bendruomenę, tad jai linkiu gero darbo, kantrybės ir visapusiško sutarimo“, – sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Jis visų švietimo įstaigų vadovams perdavė dovanas pirmokams: „Visiems pirmokams dovanoju po atšvaitą, kad vaikai saugiai galėtų keliauti į mokyklą ir iš jos.“

Puikiai nusiteikęs į konferenciją atvyko „Atžalyno“ gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis: „Nuotaikos prieš naujų mokslo metų startą geros. Esame pasiruošę negailėti dėmesio kiekvienam mokiniui. Džiugina mokyklos įvertinimas. Tačiau tai tuo pačiu įpareigoja neapleisti pasiektų pozicijų. Mūsų siekis, kad visi mokiniai gimnazijoje jaustųsi suprasti ir išgirsti.“

Būsimiesiems pirmokams S. Grinkevičius dovanoja atšvaitus, kad jų kelionės būtų saugios.

Būsimiesiems pirmokams S. Grinkevičius dovanoja atšvaitus, kad jų kelionės būtų saugios.

Lietuvos švietimo tarybos pirmininkė habilituota daktarė Vilija Targamadzė skaitė pranešimą „Švietimas: liekame imitaciniame lauke ar grįžtame į realybę?“, o rajono Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius aptarė 2016–2017 mokslo metų aktualijos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.