Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose svečiavosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Jono Vaitkaus antro kurso režisūros studentų grupė.

Būsimieji režisieriai kvietė diskusijai apie žmogiškąsias vertybes.

Būsimieji režisieriai kvietė diskusijai apie žmogiškąsias vertybes.

Studentai daugiakultūriame centre parodė spektaklį „Teatrinė reptilija: SINOPSIS“.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai pristatė teatrinę reptiliją pagal Kahilio Džibrano ir žymių XX-XXI a. visuomenės veikėjų tekstus.

Būsimieji režisieriai, pasitelkę įvairius tekstus, kvietė pokalbiui apie daugiau negu du tūkstančius metų žmogui svarbius klausimus. Apie pasiaukojimą, dėkingumą, žiaurumą, gobšumą, prisitaikėliškumą, susižavėjimą, tikėjimą, neigimą, išmintį ir fanatizmą. Apie žmogų ir Dievą.

Kėdainietė Martyna Šulgaitė - viena iš dešimties studentų spektaklio aktorių.

Kėdainietė Martyna Šulgaitė – viena iš dešimties studentų spektaklio aktorių.

Spektaklyje vaidino ir kėdainietė Martyna Šulgaitė. Pasak būsimosios režisierės, pasirodymas savame mieste labai jaudinantis: „Nėra paprasta vaidinti artimiesiems. Žinau, kad pasižiūrėti mano darbo atėjo ir draugai, ir bičiuliai. Man svarbu, kad pasirodyčiau gerai.

Kadangi mokomės režisūros, tai turime patys išmanyti vaidybą, tad nieko keisto, jog ir mes statome spektaklius, kuriuos vėliau rodome pačiai įvairiausiai publikai. Šis spektaklis unikalus tuo, kad tai ir kolektyvinis, ir individualus darbas. Kiekvienas jo dalyvis paruošė po du monologus, kuriuos skaito žiūrovams.

Kol kas studijomis nenusivyliau. Esu laiminga, galėdama prisiliesti prie didžiosios scenos.“

Valandos trukmės spektaklį „Teatrinė reptilija: SINOPSIS“ galima pamatyti Vilniuje, LMTA BALKONO TEATRE (Gedimino pr. 42).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.