Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius (dešinėje), apžiūrėjęs A. Kanapinsko gatvėje atliekamus darbus, pasidžiaugė, kad visi numatyti darbai yra atliekami pagal nustatytą grafiką.

Prieš mažiau nei mėnesį pradėti A. Kanapinsko gatvės atkarpos rekonstrukcijos darbai jau įsivažiavo, tad jau šią savaitę „Kėdainių vandenų“ darbuotojus pakeis kelininkai. Tiesa, darbo tempas kiek stojo dėl permainingų orų, tačiau lietingomis dienomis sulėtėję darbai saulėtomis vėl vykdavo visu pajėgumu.

Į statybų aikštelę atvykęs Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius apžiūrėjo vykdomus darbus bei pasidžiaugė, kad „Kėdainių vandenų“ darbuotojai darbus atlieka sutartais terminais.

Rekonstrukcijai – 400 tūkst. eurų

„Darbų tempai juda labai tiksliai, pagal numatytą grafiką. Taigi, kaip ir numatyta, liepos pabaigoje gatvės atkarpa bus paruošta ir perduota kelininkams. Jie kibs į kelio dangos tvarkymą, taip pat bus pakeisti šaligatviai, sutvarkytas gatvės apšvietimas“, – pabrėžė Kėdainių rajono meras.

A. Kanapinsko gatvės tvarkymo darbai vyks dviem etapais: pirmasis truks iki šių metų pabaigos ir jo metu bus sutvarkyta kelio atkarpa iki Janušavos gatvės. Darbams numatyta skirti apie 400 tūkst. eurų.

Kitais metais bus įrengtas žiedas bei baigta tvarkyti likusi A. Kanapinsko gatvės atkarpa. Joje taip pat numatyta pakeisti senus ir susidėvėjusius vandentiekio, kanalizacijos tinklus, sutvarkyti važiuojamąją kelio dangą, šaligatvius, gatvės apšvietimą. Šiems darbams atlikti numatyta 440 tūkst. eurų suma.

Keis ir eismo sistemą

„A. Kanapinsko gatvė yra judri, tad džiugu, kad pagaliau ji bus sutvarkyta ir taps žymiai patogesnė tiek vairuotojams, tiek ir gatvės gyventojams. Ypač mane džiugina faktas, kad pagaliau sutvarkysime šioje gatvėje esančią sankryžą, kuri bus performuota į žiedą“, – darbų aikštelėje kalbėjo S. Grinkevičius.

Pasak „Kėdainių vandenų“ direktoriaus pavaduotojo gamybai Roberto Lukoševičiaus, A. Kanapinsko gatvėje esantys vamzdynai tiesti dar sovietmečiu, tad jiems jau – apie 40 metų. Šioje gatvėje ne kartą buvo įvykusių ir vandentiekio, lietaus kanalizacijos avarijų.

Tiesa, nors darbai ir vykdomilaiku, tačiau čia plušantys darbuotojai pasigenda automobilių vairuotojų sąmoningumo – nors rekonstruojamu keliu ir draudžiama važiuoti, atsiranda tokių, kurie ignoruoja draudžiamuosius ženklus, įsuka į gatvę ir taip trukdo darbuotojams bei jų naudojamai technikai dirbti.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.